شخصیت شرور انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse مشخص شد

کمپ پاورز که یکی از کارگردان‌های انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» به شمار می‌رود، به تازگی در مصاحبه تازه خودش تایید کرده که شخصیت شرور اصلی این انیمیشن، اسپات (The Spot) نام دارد و جیسون شوارتزمن صداپیشه آن است. او گفته:

کارگردان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse شخصیت شرور این اثر را مشخص کرد.

سومین انیمیشن این مجموعه نیز تحت عنوان مرد عنکبوتی: آنسوی دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Beyond the Spider-Verse) ساخته خواهد شد و در سال ۲۰۲۴ میلادی روی پرده سینماها اکران می‌شود.

در کتاب‌های کمیک، توجه بسیار زیادی به شخصیت اسپات نشده اما اگر به قدرت‌های او توجه کنید، متوجه پتانسیل بسیار بالای وی می‌شوید. قدرت او برای باز کردن پورتال در مولتی‌ورس سبب شده تا گزینه خوبی برای این مجموعه انیمیشن باشد.

انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی به روی پرده سینماها بیاید.

در این انیمیشن تازه شخصیت‌های جدیدی همچون میگل اوهارا ملقب به مرد عنکبوتی ۲۰۹۹، هوبی براون ملقب به اسپایدر پانک و جسیکا درو ملقب به اسپایدر وومن نیز به تصویر کشیده خواهند شد.

فیلم Spider-Man Across the Spider-Verse
انیمیشن Spider-Man 2

منبع: کولایدر

V3S3MIRBoogiman


منبع: https://gamefa.com/894873/spider-man-across-the-spider-verse-kemp-powers-villain-comments/

در انیمیشن «مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی» مایلز مورالز با صداپیشگی شامیک مور بار دیگر با گوئن استیسی با صداپیشگی هیلی استاینفلد و پیتر بی پارکر با صداپیشگی جیک جانسون در یک ماجراجویی تازه در داخل مولتی‌ورس همراه می‌شود.

او شخصیت شرور این انیمیشن و همچنین انیمیشن بعدی است. و نکته جالب‌توجه آن است که اسپات و مایلز مورالز به شکل جالب توجهی با یکدیگر مرتبط هستند.

تبلیغات

انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) دنباله‎‌ای مورد انتظار به شمار می‌رود که در سال آینده میلادی روی پرده سینماها به اکران در می‌آید و در آن، مرد عنکبوتی با شخصیت شرور جدیدی روبه‌رو خواهد شد.

این انیمیشن دنباله‌ای برای انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse) محصول سال ۲۰۱۸ میلادی به شمار می‎‌رود، انیمیشنی که توانست به فروش جهانی ۳۷۵ میلیون دلار دست پیدا کند.