شخصیت صلاح در فیلم Indiana Jones 5 حضور خواهد داشت


تریلر منتشر شده برای فیلم Indiana Jones 5 در رویداد D23 Expo بازگشت شخصیت صلاح در این فیلم را تایید کرده است.

فیلم ایندیانا جونز ۵ (Indiana Jones 5) جدیدترین فیلم از این مجموعه فیلم به شمار می‌رود که سال آینده میلادی روی پرده سینماها اکران خواهد شد و هنوز جزییات بسیاری زیادی از آن مشخص نشده است.

با این حال در رویداد D23 Expo دیزنی، تریلری برای فیلم «ایندیانا جونز ۵» برای حاضرین در مراسم پخش شده که بازگشت شخصیت محبوب صلاح با بازی جان ریس دیویس (John Rhys-Davies) را نشان می‌دهد.

توسعه فیلم «ایندیانا جونز ۵» برای بیش از شش سال است که در دستور کار قرار داشته و در حال حاضر نیز هنوز عنوان رسمی آن مشخص نشده است. علاوه بر آن، اطلاعات چندانی در مورد اتفاقات و داستان این فیلم نیز در دست نیست.

در ابتدا قرار بود همانند فیلم‌های قبلی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) سکان کارگردانی فیلم «ایندیانا جونز ۵» را برعهده داشته باشد اما در نهایت، او از این مسئولیت کناره‌گیری کرد تا سکان کارگردانی فیلم در اختیار جیمز منگولد (James Mangold) قرار بگیرد.

تبلیغات

واکنش‌ها نسبت به تریلر منتشر شده در رویداد D23 Expo دیزنی حاکی از آن هستند که جیمز منگولد توانسته همانند چهار فیلم قبلی، اثری مهیج و جذاب در این فرنچایز خلق کند و هریسون فورد (Harrison Ford) نیز بار دیگر توانسته نقش‌آفرینی خوبی از خودش در این نقش به جای بگذارد.

فیلم «ایندیانا جونز ۵» علاوه بر اینکه شامل کاراکترهای آشنا خواهد بود، به معرفی کاراکترهای جدیدی نیز می‌پردازد که یکی از آن‌ها هلنا نام دارد و دخترخوانده ایندیانا است. این نقش را فیبی والر بریج (Phoebe Waller-Bridge) بازی می‌کند.

فیلم «ایندیانا جونز ۵» برای اکران در تاریخ ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۹ تیر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: movieweb


منبع: https://gamefa.com/868296/indiana-jones-5-footage-reveals-john-rhys-davies-franchise-return-as-sallah/