شخصیت Heartman در بازی Death Stranding 2 حضور نخواهد داشت

نورمن ریداس (Norman Reedus) مجددا در نقش سم پورتر بریجز بازخواهد گشت، در حالی که لئا سیدو (Lea Seydoux) برای ایفای نقش Fragile و تروی بیکر (Troy Baker) نیز برای صداگذاری یک شخصیت مرموز در بازی حضور دارند. دو شخصیت جدید نیز در بازی وجود دارند که هیچ کدام از آن‌ها تا الان معرفی نشده‌اند؛ ال فانینگ (Elle Fanning) و شیولی کوتسونا (Shioli Kutsuna) ایفای نقش آن‌ها را برعهده خواهند داشت. IMDB همچنین ادعا می‌کند که مارگارت کوالی (Margaret Qualley) دوباره در نقش ماما حضور خواهد داشت. از آنجایی که هرکسی می‌تواند IMDB را ویرایش کند، بهتر است بازگشت آن دو شخصیت را فعلا قطعی ندانیم.

تبلیغات

طبق گفته دارن جاکوبز (Darren Jacobs)، شخصیت Heartman در Death Stranding 2 حضور نخواهد داشت. این عنوان به طور رسمی در مراسم The Game Awards معرفی شد.

یکی از شخصیت‌هایی که قطعا به Death Stranding 2 باز نمی‌گردد، Heartman است. جیکوبز فاش کرد که در حال حاضر هیچ نقشی در این بازی ندارد. ما فرض می‌کنیم که هنرمند موشن کپچر این شخصیت، نیکلاس ویندینگ رفن (Nicolas Winding Refn) نیز در این کار شرکت نخواهد کرد. اینکه آیا قرار بود این شخصیت‌ در داستان اصلی بازی نقشی داشته باشد یا خیر، مشخص نیست، اما هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) اعتراف کرده است که پس از همه‌گیری ویروس کرونا، داستان Death Stranding 2 را به طور کامل بازنویسی کرده است.


منبع: https://gamefa.com/896318/%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA-heartman-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-death-stranding-2-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA/