شخصیت Zavala با نقش‌آفرینی لنس ردیک، در محتوای آینده Destiny حضور دارد

در میان چندین نقش که لنس ردیک در طول دوران حرفه‌ای‌اش بر عهده داشت، کار او در نقش زاوالا توسط بازیکنانی که بازی‌های Destiny و Destiny 2 را تجربه کردند، مورد ستایش قرار گرفت. همچنین با اعلام خبر درگذشت ردیک، چند تن از بازیکن مشهور سری Destiny به او ادای احترام کردند.

تبلیغات

بانجی در آخرین نسخه از پست‌های وبلاگ هفتگی خود گفت:

در حال حاضر، ما حضور او را از طریق اجرایش در بازی و خاطراتی که برای ما ماندگار خواهد بود، گرامی می‌داریم. ما عمیقا از درگذشت او متأسفیم اما از زمانی که با هم گذراندیم بسیار خشنودیم و قلب ما با دوستان و عزیزان او همراه است.

با توجه به درگذشت اخیر لنس ردیک (Lance Reddick)، بازیگر سینما و تلویزیون، شرکت بانجی اعلام کرد که شخصیت صداگذاری شده توسط این بازیگر یعنی Zavala، همچنان در محتوای آینده‌ی بازی‌های Destiny حضور خواهد داشت.

از بازی‌های دیگری که ردیک در آن‌ها نقش‌آفرینی داشته است می‌توان به Horizon Forbidden West اشاره کرد که بازیکنان با عرضه‌ی بسته الحاقی Burning Shores در آینده، دوباره با شخصیت او یعنی Sylens ملاقات خواهند داشت.

شرکت بانجی (Bungie) اعلام کرد که شخصیت Zavala که توسط لنس ردیک، بازیگر فقید سینما، نقش‌آفرینی شده است، همچنان در محتوای آینده‌ی سری Destiny حضور خواهد داشت.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923480/destiny-content-in-the-future-will-feature-lance-reddicks-work-as-zavala/