شرکت ایمرشن از ولو به دلیل استفاده غیرمجاز از فناوری‌هایش شکایت کرد

به گزارش رسانه The Verge، شرکت ولو در آینده باید در دادگاهی حاضر شود که شکایت آن توسط شرکت فناوری بازخورد لمسی ایمرشن تنظیم شده است. طبق این گزارش، شرکت ولو تاکنون در محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خود از جمله استیم دک، استیم وی‌آر، ولو ایندکس و بازی واقعیت مجازی Half-Life: Alyx از چندین فناوری‌ بازخورد لمسی استفاده کرده است که شرکت ایمرشن ادعا می‌کند مدرک ثبت اختراع و مالکیت آن‌ها را در اختیار دارد.

در گذشته، شرکت ایمرشن با تعدادی از شرکت‌های توسعه‌دهنده سخت‌افزار و نرم‌افزار بازی از جمله سونی، مایکروسافت و نینتندو قراردادهایی برای ارائه مجوز بسته است. همچنین این شرکت تاکنون دو ابرکمپانی گوگل و اپل را در دادگاه شکست داده و با آن‌ها برای استفاده از فناوری‌هایی که در اختیار دارد، توافق کرده است.


منبع: https://gamefa.com/939290/valve-is-being-sued-for-its-use-of-haptic-feedback-in-hardware-and-software/

شرکت ایمرشن برای اثبات ادعای خود هفت شماره ثبت اختراع را به دادگاه و رسانه‌ها اعلام کرد و به عنوان بخشی از شکایت خود علیه ولو تقاضای خسارت، حق امتیاز و جریمه این توسعه‌دهنده به دلیل استفاده غیرمجاز از فناوری‌های بازخورد لمسی در محصولات فوق‌الذکر را دارد.

شرکت ایمرشن (Immersion Corporation) از ولو (Valve) به دلیل استفاده غیرمجاز از فناوری‌های بازخورد لمسی در محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شکایت کرد.

تبلیغات