شرکت Atlus در سال 2023 از چند بازی معرفی نشده رونمایی خواهد کرد

تبلیغات

متن پیام شرکت اتلوس به شرح زیر است:

در سال 2023 نسخه‌های ریمستر بازی‌های Persona 3 Portable و Persona 4 Golden را منتشر خواهیم کرد و همچنین در حال آماده‌سازی به منظور رونمایی از چند عنوان جدید در سال جدید میلادی هستیم.

بر اساس اطلاعات وب‌سایت Persona Central، شرکت اتلوس در سال 2019 بیانیه مشابهی را برای تبریک سال نو ارائه نموده است. در آن سال بازی‌های Catherine Classic، Persona 5 Royal، Persona 5 Strikers و Tokyo Mirage Sessions #FE Encore معرفی شدند.

شرکت اتلوس (Atlus)، ناشر و سازنده سری بازی‌های Persona و Shin Megami Tensei، اخیراً اعلام کرده است که برای معرفی چند بازی جدید در سال 2023 برنامه دارد.

طبق گزارش وب‌سایت فامیتسو (Famitsu)، شرکت اتلوس پیامی را به مناسبت تبریک سال نوی میلادی منتشر کرده و در آن به برخی از برنامه‌های خود برای سال 2023 اشاره کرده است.

از پشتیبانی و حمایت‌های شما از نسخه‌های بازسازی‌ شده P4U2 در سال 2022، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی 13th Machine Defence Circle و عناوین Soul Hackers 2 و Persona 5 The Royal بسیار سپاسگزاریم.

نائوتو هیرائوکا (Naoto Hiraoka)، مدیر ارشد اتلوس، در مصاحبه‌ی در جولای 2021 ادعا کرد که این شرکت 5 الی 6 بازی در دست توسعه دارد که در صورت همکاری با شرکت‌های دیگر، این تعداد به حدود 10 عنوان افزایش می‌یابد. همچنین در یکی دیگر از مقاله‌های اخیر سایت فامیتسو، شینجیرو تاکادا (Shinijiro Takada) از شرکت اتلوس به طرفداران وعده داد که می‌توانند در سال آینده انتظار محتوای بیشتری در سی‌امین سالگرد فرنچایز Shin Megami Tensei داشته باشند.

مدتی پیش نیز شرکت اتلوس اعلام کرد که مجموع فروش فیزیکی و دیجیتالی بازی Persona 5 Royal روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، PC و نینتندو سوییچ از یک میلیون نسخه فراتر رفته است.


منبع: https://gamefa.com/900356/atlus-is-teasing-several-unannounced-titles-for-reveal-in-2023/