شرکت SEGA به انتقادات از Sonic Frontiers روی سری اس پاسخ داد

ما در حال کار بر روی Performance Mode برای ایکس باکس سری اس هستیم. تیم ما مشغول بررسی این مسئله است.

پس از چندین گزارش از سوی بازیکنان در رابطه با این مسئله، وبسایت TheGamer برای سوال کردن در این مورد با سگا تماس گرفت. خوشبختانه سگا به این مسئله رسما پاسخ داد و راه حلی را برای تجربه‌ی بازی با نرخ فریم 60 به بازیکنان ارائه داد. برای انجام این کار بازیکنان باید به تنظیمات خود کنسول رفته و وضوح تصویر خروجی را از 4K به 1080p تغییر دهند.

ظاهرا انجام این کار باعث می‌شود تا Sonic Frontiers با تنظیمات 1080p/60 FPS اجرا شود. طبعا این مسئله ایده‌آل نیست و این انتظار می‌رود که سگا در بلندمدت با یک آپدیت Performance Mode را به منوی خود بازی اضافه کند. در یک پیام جدا در جریان این هفته، مدیر فضای مجازی Sonic یعنی Katie Chrzanowski هم در این باره صحبت کرد:

بازی Sonic Frontiers بالاخره برای پلتفرم‌های نسل هشتمی و نسل نهمی منتشر شده، اما این طور که به نظر می‌رسد عملکرد فنی ضعیف این بازی بر روی ایکس باکس سری اس با انتقادات زیادی مواجه شده است. انتقاداتی که به واکنش سگا (SEGA)، ناشر بازی، منجر شده‌اند.

Sonic Frontiers توانسته طی هفته‌های اخیر واکنش‌های نسبتا مثبتی را دریافت کند و بین بازی‌های سه‌بعدی Sonic از این نظر عملکرد بسیار بهتری داشته است. با این حال همه چیز در مورد این بازی مثبت نیست. بسیاری از بازیکنان بر روی ایکس باکس سری اس از عملکرد آن بر روی این کنسول ناراضی هستند. این طور که به نظر می‌رسد بازی بر روی سری اس با نرخ فریم 30 اجرا می‌شود که برای عنوانی با گیم‌پلی سریع مثل Sonic ابدا ایده‌آل نیست.

این خبر را اولین بار کاربری در Reddit منتشر کرد. به گفته‌ی او عدم وجود یک حالت Performance Mode در بازی اتفاق شوکه‌کننده‌ای است. هم‌چنین با توجه به میزان بالای Pop-in در بازی (مسئله‌ای که بر روی یک PC قدرتمند هم به مشکل تبدیل شده است)، این پیش‌بینی داده می‌شد که خبری از حالت 60 فریم بر ثانیه بر روی ایکس باکس سری اس نباشد.

بازی Sonic Frontiers در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.

چپ دست


منبع: https://gamefa.com/885088/sega-responds-as-sonic-frontiers-suffers-performance-issue-on-xbox-series-s/تبلیغات