شرکت Tesla از راه‌اندازی استیم در خودروهای خود خبر داد


تسلا (Tesla) رسماً اعلام کرد که سرویس استیم در خودروهای جدید مدل X و S این شرکت راه‌اندازی شده است. پیش‌تر ایلان ماسک (Elon Musk) در فوریه 2022 اعلام کرده بود که تسلا قصد دارد پشتیبانی از سرویس استیم را به خودروهای این شرکت اضافه نماید.

استیم از سال 2022 به بعد در خودروهای مدل S و X تسلا در دسترس خواهد بود و در حال حاضر در مرحله بتا است و برای راه‌اندازی نیاز به 16 گیگابایت رم دارد. ایلان ماسک در حساب شخصی خود در توییتر اشاره کرده است که استیم در خودروهای تسلا با صفحه کلید و ماوس سازگار است و همچنین تایید کرد که بازیکنان اکنون می‌توانند به تجربه‌ی بازی‌هایی همچون Cyberpunk 2077، Elden Ring و هزاران عنوان دیگر در خودروهای مدل S و X بپردازند.

تبلیغات

شرکت تسلا پیش‌تر بر سر امکان بازی‌ کردن در حین رانندگی با سازمان ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا (NHTSA) دچار اختلاف شده بود. در همین راستا، به‌ نظر نمی‌رسد که کاربران در حین رانندگی بتوانند از این قابلیت استفاده کنند. هر چند در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این خصوص در دسترس نیست.

از ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی اخیر تسلا می‌توان به قابلیت Light Shows به منظور زمان‌بندی نمایش نور با استفاده از چراغ‌های چند خودروی تسلا در کنار یکدیگر و همچنین قابلیت Dog Mode اشاره کرد که در آن قادر هستید هنگامی که از خودرو خارج می‌شوید، با استفاده از دوربین‌های داخل سگ خود را از درون اتومبیل مشاهده کنید.

TUPAC


منبع: https://gamefa.com/896083/tesla-launches-official-steam-integration/