شعبه مونترال CyberConnect2 به زودی تعطیل خواهد شد

شعبه مونترال استودیوی CyberConnect2 که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده بود این تصمیم دشوار را گرفته که عملیات استودیوی بین‌المللی خود را تعطیل کند.

ما این تصمیم دشوار را گرفته‌ایم که عملیات استودیوی بین‌المللی خود را تعطیل کنیم. ما می‌خواهیم تا قدردانی صادقانه خود را از کارکنان و شرکای خود در کل صنعت بازی‌های ویدیویی مونترال را اعلام کنیم. استودیوی مونترال CyberConnect2 را در یک ماجراجویی خلاقانه و توسعه ابزار و تکنیک‌های نوآورانه برای خلق بازی‌ها رهبری کرده است. علی رغم این پسرفت، ما مطمئن هستیم که با تجربه‌ای که در مونترال کسب کرده‌ایم به رشد و حرکت رو به جلوی خود ادامه خواهیم داد. از درک شما متشرکیم و منتظر حمایت و راهنمایی متداوم شما خواهیم بود.

CyberConnect2 در ماه‌های آتی چندین بازی را عرضه خواهد کرد. بازی Fuga: Melodies of Steel 2 در ماه مه و Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections هم در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۳ منتشر خواهند شد. هر دو بازی برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دست توسعه هستند.

تبلیغات

در میان تعطیلی و تعدیل نیروی بسیاری از استودیوها در صنعت بازی‌های ویدیویی در ماه‌های اخیر، استودیوی CyberConnect2 هم تصمیم گرفته تا شعبه مونترال خود را در ماه جولای تعطیل کند. این استودیو که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده اولین استودیوی بین‌المللی این توسعه‌دهنده است. تعداد دقیق کارکنانی که تحت تاثیر این تصمیم قرار می‌گیرند هنوز مشخص نیست. در بیانیه‌ای جدید در توئیتر، این استودیو گفته:

شکی نیست که قابل توجه‌ترین تعدیل نیرو یا تعطیلی در ماه‌های اخیر متعلق به مایکروسافت بوده که بیش ۱۰ هزار نفر از کارکنان خود را اخراج کرده و استودیوهایی مثل ۳۴۳ اینداستریز و بتسدا تحت تاثیر این تعدیل نیرو قرار گرفته‌اند. فیل اسپنسر (Phil Spencer) در مورد این تعدیل نیرو گفته که این تصمیم موفقیت ایکس باکس در بلند مدت را تضمین خواهد کرد.


منبع: https://gamefa.com/930550/cyberconnect2-montreal-shuts-down-in-july/