شوتر اول شخص Immortals of Aveum توسط EA معرفی شد

تبلیغات

الکترونیک آرتس پیش از این از برچسب EA Originals خود برای عرضه‌ی چندین بازی مستقل از جمله It Takes Two و A Way Out استفاده کرده است. آن‌ها بازی جدید استودیوی Koei Tecmo یعنی Wild Hearts که قرار است رقیبی برای Monster Hunter باشد هم منتشر خواهند کرد. یکی دیگر از این عناوین EA Originals در جریان رویداد The Game Awards معرفی شد و حداقل از نظر ظاهری با پروژه‌ی جذابی مواجه هستیم.

بازی Immortals of Aveum در تاریخ نامشخصی از سال 2023 برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

?riddler؟masoud pc gamer


منبع: https://gamefa.com/893974/single-player-magical-fps-immortals-of-aveum-will-launch-in-2023-published-by-ea/

Immortals of Aveum اولین بازی استودیوی مستقل Ascendant Studios خواهد بود. با این حال تیم توسعه‌ی با تجربه‌ای پشت این اثر ایستاده‌اند. مدیر عامل این استودیو و کارگردان بازی برت رابینزی است که پیش از این سابقه‌ی کار روی بازی‌های Dead Space ،Call of Duty: Modern Warfare 3 ،Call of Duty: Advanced Warfare و Call of Duty: WW2 را به عنوان کارگردان خلاق دارد. رابینز در نشستی مطبوعاتی گفته:

Immortals of Aveum یک بازی شوتر اول شخص تک‌نفره است. با این حال در این بازی به جای سلاح‌های معمولی از وردهای جادویی استفاده می‌کنید. این بازی که با موتور Unreal Engine 5 ساخته شده در جهانی اریجینال و فانتزی قرار دارد و قول یک کمپین سینماتیک و جذاب را می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید:

Immortals of Aveum یک شوتر اول شخص جادویی است که توسعه‌ی آن توسط برت رابینز (Bret Robbins)، کارگردان خلاق Dead Space اصلی و چندین بازی Call of Duty، هدایت می‌شود. این بازی در طول رویداد The Game Awards معرفی شد و توسط الکترونیک آرتس (Electronic Arts) منتشر خواهد شد.

من کارگردان خلاق چهار بازی بزرگ پشت سر هم بودم. یک بازی Dead Space و سه بازی Call of Duty. من این موقعیت خارق‌العاده را داشتم که تیمی رویایی را بسازم که هر روز از کار کردن با آن‌ها خوشحال هستم. هدف از تاسیس Ascendant Studios خلق بازی‌های حماسی و بزرگ بود و چهار سال بعد اینجا هستیم تا تقریبا اولین بازی خود را به پایان برسانیم. ما یک ایده‌ی دیوانه‌وار و هیجان‌انگیز را آغاز کردیم و آن ایده حالا تبدیل به یک اثر AAA دیوانه‌وار و هیجان‌انگیز شده است. من EA را به عنوان ناشر انتخاب کردم چرا که می‌دانستم آن‌ها مطمئن خواهند شد که Immortals of Aveum به بیشترین تعداد مخاطبان خواهد رسید.