صحبت‌های ادی مورفی درباره فیلم Beverly Hills Cop 4

طی 10 الی 12 سال گذشته من بالغ بر 5 یا 6 فیلم‌نامه را مطالعه کردم هیچ کدام نمی‌توانست من را برای بازگشت به این فرنچایز متقاعد نماید. جری بروکهایمر که طی سالیان گذشته مسئول تهیه آثار موفقی همچون Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) و Bad Boys for Life (پسران بد تا ابد) بوده است، در تمام این سال‌ها تلاش‌های بسیاری برای احیا این مجموعه انجام داد که سرانجام شاهد به ثمر نشستن آن‌ها هستیم. فیلم جدید این مجموعه قطعاً مردم را هیجان‌زده خواهد کرد.

تبلیغات

ادی مورفی در تازه‌ترین صحبت‌های خود از چگونگی ملحق شدن به ساخت فیلم Beverly Hills Cop 4 گفته است.

مجموعه فیلم‌های Beverly Hills Cop (پلیس بورلی هیلز) را می‌توان به عنوان یکی از آثار فراموش نشدنی و جذاب ژانر کمدی و پلیسی خطاب کرد که با هنرنمایی تماشایی ادی مورفی تاکنون 3 فیلم از آن ساخته و اکران شده است. آخرین اثر این فرنچایز Beverly Hills Cop III نام دارد که در سال 1994 توسط جان لندیس ساخته شد.

حال پس از گذشت نزدیک به 30 سال زمزمه‌های ساخت چهارمین فیلم از این مجموعه به گوش می‌رسد که می‌تواند خبری خوشحال کننده برای طرفداران این کمدین بزرگ سینما باشد. با این حال شاید جالب باشد تا بدانید که تهیه‌کنندگان و عوامل ساخت فیلم Beverly Hills Cop 4 مسیر دشواری را برای متقاعد کردن ادی مورفی طی کرده‌اند. زیرا طبق گفته‌های او:

فیلم Beverly Hills Cop 4 که توسط مارک مولوی کارگردانی شده و ویل بیل نگارش فیلم‌نامه آن را بر عهده خواهد داشت، در تاریخ نامعلومی از سال 2023 در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/905674/beverly-hills-cop-4-eddie-murphy-on-the-decision-to-return-for-sequel/