صحبت‌های مایکل شنون درباره حضور ژنرال زاد در فیلم The Flash

مایکل شنون در سال ۲۰۱۳ به عنوان شخصیت شرور در فیلم Man of Steel (مرد پولادین) ایفای نقش ژنرال زاد را بر عهده گرفت. شخصیتی که بنا به گفته بسیاری از سینماگران، بهترین شخصیت شرور دنیای سینمایی پیشین دی‌سی لقب گرفته و هنرنمایی مایکل شنون هنوز هم با استقبال خوبی از سوی طرفداران دی‌سی روبرو می‌شود.

مایکل شنون در صحبت‌های جدید خود به چگونگی حضور شخصیت ژنرال زاد در فیلم The Flash اشاره کرده است.

منبع: ComingSoon


منبع: https://gamefa.com/920465/michael-shannon-reveals-how-general-zod-returns-in-the-flash-movie/

فیلم The Flash در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

حال مایکل شنون در مصاحبه با خبرگزاری لوپر، اطلاعات جدیدی را درباره حضور ژنرال زاد در این فیلم به اشتراک گذاشه است.

ملاقات دوباره با این شخصیت اتفاق جالبی برای من بود. مدت زمان زیادی در پروسه تولید حضور نداشتم و تنها برای چند هفته در فیلم‌برداری‌ها حاضر شدم که سبب شد تا بخشی از تعطیلات خود را در تابستان به زیبایی سپری نمایم. اندی موسکیتی کارگردانی هنرمند و دوست‌داشتنی می‌باشد و من لحظات خوشی را در کنار وی گذراندم.

به لطف ایده سفر در جهان‌های موازی، پس از گذشت ۱۰ سال شاهد هنرنمایی دوباره مایکل شنون در قامت ژنرال زاد در فیلم The Flash (فلش) خواهیم بود. با این تفاوت که این‌بار به جای سوپرمن هنری کویل، او در برابر سوپرگرل با هنرنمایی ساشا کال قرار خواهد گرفت. مسئله‌ای که در نخستین تریلر به نمایش درآمده از این فیلم نیز مسبب خلق صحنه‌هایی نوستالژیک و هیجان‌انگیز شده بود.

تبلیغات
طبق صحبت‌های این بازیگر ۴۸ ساله، به نظر می‌رسد که ژنرال زاد نقش چندان مهم و طولانی در فیلم فلش نداشته و تنها در سکانس‌های محدودی حضور خواهد داشت. او همچنین فاش کرده که نسخه جدید ژنرال زاد با آن چه که در سال ۲۰۱۳ مشاهده کرده بودیم، تفاوت‌های بسیاری خواهد داشت. مسئله‌ای که باید صبر کرد و دید که مایکل شنون چگونه نسخه متفاوتی از شخصیت شرور محبوب و پرطرفداری همچون ژنرال زاد را به تصویر کشیده است.