صداپیشه‌های اصلی انیمه One Piece نسخه دوبله ژاپنی لایو اکشن آن را صداپیشگی می‌کنند

وان پیس داستانی است که کلمات و تصاویر آن بسته موقعیت یا دیدگاه شما در هر لحظه می‌تواند از طرق مختلف با شما طنین‌انداز شوند و همیشه امکان اکتشافات جدید را فراهم می‌آورند. مطمئنا اینکه کسانی که تاکنون تجربه وان پیس را نداشته‌اند، بتوانند با تماشای این سریال لایو اکشن جزوی از این خانواده شوند، برای من بسیار لذت‌بخش است.

سریال لایو اکشن «وان پیس» در تاریخ ۳۱ اوت سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

کازویا ناکای، آکمی اوکامورا، کاپی یاماگوچی و هیروئکی هیراتا نیز از جمله دیگر صداپیشه‌های اصلی انیمه «وان پیس» هستند که در کنار مایومی تاناکا صداپیشگی نقش‌های خودشان را انجام خواهند داد.

سرویس آنلاین نتفلیکس برای نسخه دوبله ژاپنی سریال لایو اکشن One Piece از همان صداپیشه‌های اصلی انیمه استفاده کرده است.

برای بیش از ۲۳ سال است که در حال صداپیشگی این نقش هستم و فکر می‌کنم که اندکی لوفی در قلب همه وجود دارد. ایناکی که نقش لوفی را در سریال لایو اکشن بازی می‌کند، بسیار سرگرم‌کننده و لذت‌بخش است که او را به بازیگر خوبی برای این نقش تبدیل می‌کند. بسیار خوشحالم که فرصت این را به دست آوردم تا دوباره صداپیشگی شخصیت لوفی را انجام بدهم.

این ویدیو همچنین شامل سفر ایناکی گودی بازیگر نقش لوفی به توکیو برای ملاقات با صداپیشه اصلی نقش لوفی یعنی مایومی تاناکا است. تاناکا درباره حضور در سریال لایو اکشن «وان پیس» و صداپیشگی دوباره این شخصیت گفته:

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/954202/one-piece-live-action-cast-original-voice-actors/

تنها دو ماه دیگر تا پخش سریال لایو اکشن وان پیس (One Piece) باقیمانده است و طرفداران منتظر هستند ببینند آیا این اقتباس لایو اکشن نیز به سرنوشت اقتباس‌های ناموفق قبلی دچار خواهد شد یا اینکه سرویس آنلاین نتفلیکس این بار موفق شده تا اقتباسی جذاب و وفادار خلق کند.

تبلیغات

ایناکی گودوی، مکنیو، امیلی راد، جیکوب رومرو گیبسون و تاز اسکایلر از جمله بازیگران اصلی سریال لایو اکشن «وان پیس» هستند که در ویدیویی ضبط شده برای رویداد Anime Expo LA آشکار کردند که صداپیشه‌های اصلی انیمه قرار است صداپیشگی شخصیت‌های خودشان را در نسخه دوبله ژاپنی این سریال لایو اکشن برعهده داشته باشند.