صداپیشگان نسخه اصلی به Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بازخواهند گشت

به نظر می‌رسد که کونامی (Konami) حسابی حواس خود را جمع کرده است تا درباره Metal Gear Solid Delta: Snake Eater مرتکب خطایی نشود.

تبلیغات

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/941506/metal-gear-solid-delta-snake-eater-is-bringing-back-the-original-games-voice-cast/

با توجه به این خبر، حال می‌توان با آرامش خاطر بیشتری منتظر Snake Eater ماند اما سوالی که به وجود می‌آید این است که اگر هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، خالق سری و کارگردان بازی اصلی، همچنان در کونامی حضور داشت نیز از صداپیشه‌گان قدیمی استفاده می‌کرد؟ این پرسش از آن‌جایی جالب به‌نظر می‌آید که می‌دانیم کوجیما در سال ۲۰۱۴، کیفر ساترلند (Kiefer Sutherland) را برای صداپیشگی بیگ باس، جایگزین دیوید هایتر کرد و به‌دنبال این اتفاق هایتر نیز رسماً اعلام کرد که دیگر علاقه‌ای برای کار با کوجیما ندارد.

اما به نظر می‌رسد که کونامی حسابی حواس خودش را جمع کرده تا این‌بار مرتکب خطا نشود و اشتباهی، گلوله را به جای هدف، در احساسات هواداران خالی نکند. در حالی که چندی پیش اعلام شد Metal Gear Solid Delta: Snake Eater یک بازسازی وفادارانه به بازی اصلی خواهد بود، اکنون با سر زدن به وب‌سایت رسمی شرکت کونامی می‌توانید در بخش توضیحات بخوانید که این وفاداری شامل تیم صداپیشگی نیز می‌شود و اینطور که به‌نظر می‌رسد از دیوید هایتر (David Hayter)، صداپیشه اسنیک گرفته تا لوری آلان (Lori Alan)، صداگذار شخصیت باس، همه هنرپیشه‌گان نسخه سال ۲۰۰۴ در این بازی نیز حضور دارند.

رویداد PlayStation Showcase اگرچه پاسخگوی هیجان و انتظار بازی‌بازان نبود اما فرسنگ‌ها با یک رویداد افتضاح فاصله داشت و یکی از دلایل آن نیز رونمایی از Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بود. با وجود اینکه بازسازی و رنگ و لعاب بخشیدن به یک بازی قدیمی و دوباره زنده کردن یاد و خاطره آن، همواره برای هواداران قدیمی هیجان‌انگیز بوده است اما گاهی اوقات بازسازی‌ها تبدیل به خراب‌سازی می‌شوند و از آن‌جایی که کونامی (Konami) از زمان Metal Gear Survive سابقه راضی کننده‌ای از خود ارائه نداده است، بسیاری از هواداران نگران هستند که مبادا خاطراتشان با باس و بیگ باس در اتحاد جماهیر شوروی، درست مانند سرنوشت جنگ‌افزار Metal Gear Shagohad دچار انهدام و نابودی شوند.