صداگذاری بخش سوم فصل ۴ انیمه Attack on Titan در حال انجام است

طرفداران مدت‌ها است منتظر بخش سوم و پایانی از فصل چهارم انیمه سریالی حمله به تایتان (Attack on Titan) هستند، این در حالی است که بخش دوم فصل چهارم این انیمه در ماه آوریل سال جاری میلادی پخش شده بود.

در حال حاضر تعداد قسمت‌های فصل چهارم انیمه «حمله به تایتان» مشخص نشده است اما تاکنون در دو بخش ابتدایی فصل چهارم، ۲۸ قسمت پخش شده ولی هنوز تعداد قسمت‌های بخش سوم مشخص نیستند. اگر بخش سوم در سال آینده پخش شود، این انیمه از شروع تا پایان خود حدود یک دهه را سپری کرده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/890163/attack-on-titan-season-4-final-story-arc-dubbing-update/

صداگذاری بخش سوم فصل چهارم و پایانی انیمه Attack on Titan در جریان است و به زودی به اتمام می‌رسد.

حالا عوامل اجرایی استودیو ماپا (MAPPA) اظهار داشتند که صداگذاری و دوبله بخش پایانی انیمه «حمله به تایتان» در جریان است و به زودی به اتمام می‌رسد. تیم استودیو ماپا در فستیوال انیمه آسیا (Anime Festival Asia) شرکت کردند و با حضور روی صحنه، خبر از دوبله قسمت‌های پایانی این انیمه را داده‌اند. در ادامه تصویر منتشر شده در توییتر از حضور عوامل روی صحنه را مشاهده می‌کنید.

انیمه Attack on Titan
فستیوال انیمه آسیا (Anime Festival Asia)

پخش بخش سوم فصل چهارم انیمه سریالی «حمله به تایتان» از سال ۲۰۲۳ میلادی شروع خواهد شد اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

عوامل سازنده انیمه «حمله به تایتان» در این خبر خود تایید کرده‌اند که صداگذاری و دوبله قسمت‌های پایانی حدود دو هفته دیگر نیز جریان خواهد داشت. از آنجا که این کار به زودی به اتمام می‌رسد، احتمالا به زودی نیز طرفداران شاهد اولین تریلر برای بخش سوم فصل ۴ انیمه سریالی «حمله به تایتان» خواهند بود.

تبلیغات