صرافی Coinex چقدر کارمزد می گیرد؟ -ایران ارز دیجیتال

مقدار ارزی که می خواهید خریداری کنید را وارد می کنید و سفارش به صورت خودکار انجام می شود و مبادله صورت می گیرد. این شاید یک نقطه منفی برای معامله گران حرفهای تلقی شود ولی برای کاربران داخل ایران که با محدودیتهایی در سراسر جهان روبهرو هستند یک گزینه مثبت به حساب میآید. مهم نیست که کاربران کدام گزینه پرداخت را انتخاب کنند، خرید یک ارز دیجیتال تنها با چند کلیک انجام میشود. 3. هنگامی که به صفحه خرید در Simplex هدایت شدید، میبایست جزئیات پرداخت خود را وارد کنید، برای ورود به فرایند تأیید، روی Pay Now کلیک کنید. با این حال مهمترین نقطه ضعف آن با توجه به این رتبه بندی عدم شفافیت در مورد تیم است، فقدان KYC اجباری و عدم پایبندی به چارچوبهای نظارتی دقیق دلیل دیگری برای رتبه نسبتا پایین آن است.

وجود دارد، اما فقط با استفاده از مرکوریو.

بهعبارتدیگر، امکان خرید ازطریق کارتهای بانکی بینالمللی از صرافی کوینکس مهیا است. در حالی که امکان واریز مستقیم وجوه فیات به حساب شما در صرافی کوینکس وجود ندارد اما میتوانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال از فیات استفاده کنید. صرافی CoinEx زیر مجموعه ای از viaBTC به شمار می رود. کد ایمیل و نیز کد دو مرحله ای را وارد کنید. کاربران میتوانند بیتکوین، اتریوم یا تتر را از پردازندههای مختلف پرداخت شخص ثالث در سایت خریداری کنند. سفارش فروش Limit در ترید اسپات کوینکس فرض کنید یک کاربر با پیش بینی اینده ای روشن که برای یک ارز دارد آن را خریداری میکند و تا زمانی که به سود دلخواه برسد آن را در حساب کوینکس نگهداری خواهد کرد.

اما امروز، بیشتر و بیشتر مشاهده می کنیم که صرافی ها 0.0005 BTC در هر برداشت BTC دریافت می کنند، بنابراین می توان نتیجه گرفت که 0.0005 BTC در حال تبدیل شدن به میانگین جدید صنعت است. در نتیج معاملهگران همیشه نمیتوانند مستقیماً از یک رمزارز به ارز دیجیتال دیگر معامله کنند. انتخاب پرداخت کارمزد تراکنشها با رمزارز بومی کوینکس به نام تجاری CET باعث کاهش ۳۰٪ کارمزد میشود. برخی از کاربران به دلیل تاخیر در تراکنشها ناراضی بوده اند، بههرحال این اتفاق زیاد تکرار نشده است. با این حال تیم پشتیبانی سابقه خوبی نداشته است و برخی از مشتریان با مشکلاتی مواجه شدهاند. اما نگران نباشید. صرافی کوینکس هر روز در حال پیشرفت است.

این به این دلیل است که همانطور که سفارش میدهند و منتظر میمانند تا شرایط صحیح قبل از اجرا فراهم شود، وجوه آنها نقدینگی بورس را فراهم میکند. CoinEx یکی از صرافیهای پیشرو برای داراییهای بیتکوین کش (BCH) است که دسترسی قابل اعتمادی را برای میلیونها مشتری در سراسر جهان فراهم میکند. سپس شما یک سفارش فروش برای ۱ عدد کوین BCH با جفت ارز BCH/BTC قرار میدهید (یعنی BCH را میفروشید و بهجای آن BTC یا همان بیت کوین میخرید). برای مثال بیت کوین / تتر یک جفت ارز رایج است که در تمام صرافی ها معمولاً تعریف میشود.

در حال حاضر، آنها بیش از دو میلیون مشتری در بیش از ۱۰۰ کشور و منطقه دارند. آنها مجوز تجارت دارایی دیجیتال استونی را دارند و تحت قانون استونی اداره میشوند. هیچ ایرانی ای نیست که عمر خود را در ارزهای دیجیتال گذرانده باشد اما نوبیتکس را نشناسد! نکته مهم این است که صرافی کوینکس فقط هنگام فروش ارزهای دیجیتال از RUB پشتیبانی میکند و یورو و دلار به زودی اضافه خواهند صرافی coinex برای ایرانیان شد. تشخیص اینکه در هر منطقه جغرافیایی آیا از نظر قانونی مجاز به استفاده از خدمات آن است یا خیر، به عهده خود مشتری است. برای رسیدن به سطح اول در این صرافی تنها نیاز است تا ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید. همچنین امکان فروش ارزهای دیجیتال به قیمت فیات در صرافی کوینکس وجود دارد، اما فقط با استفاده از مرکوریو. صرافی کوینکس در میان بیش از ۵۰۰ صرافی ارزهای دیجیتال فهرست شده در رتبه بندی سایت CoinMarketCap، در رتبه ۵۰ قرار دارد.در حال حاضر صرافی کوینکس به بیش از ۲۰۰ کشور خدمات میدهد و هیچ اطلاعات روشنی در مورد محدودیتهای جغرافیایی در سایت آن وجود ندارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار