صفحه فروشگاه ایکس باکس Dead Space Remake فعال شد؛ انتشار تصاویری جدید از بازی

الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و استودیوی موتیو (Motive Studio) به‌تازگی اطلاعات تازه‌ای از بازی Dead Space Remake را به اشتراک گذاشته‌اند. به گفته‌ی سازندگان، این بازی دارای ماموریت‌های فرعی داستانی مختلفی خواهد بود و همچنین مانند عنوان God of War، از دوربین بدون کات بهره می‌برد. همچنین تایید شده است که این اثر وحشت بقای علمی-تخیلی از ویژگی‌هایی مانند رزولوشن 4K، نرخ 60 فریم بر ثانیه، ری ترسینگ و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند.

گزارش‌های اخیر حاکی از است که ظاهراً به زودی ویدیوهای جدید از گیم‌پلی Dead Space Remake به همراه جزئیات تازه از این بازی در جریان یک استریم زنده نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات

بازی Dead Space Remake در تاریخ 7 بهمن 1401 (27 ژانویه‌ 2023) در دسترس دارندگان پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.


منبع: https://gamefa.com/872467/dead-space-remake-xbox-store-page-goes-live-bringing-new-screenshots/

سازندگان Dead Space Remake در استودیو موتیو پیش از این اعلام کرده‌ بودند که با این بازی به دنبال ارائه‌ی یک تجربه‌ی بصری خاص و شگفت‌انگیز هستند. تصاویر جدید منتشر شده از بازی مذکور، محیط‌های مختلف آن را به همراه آیزاک کلارک (Issac Clarke)، شخصیت اصلی، نمایش می‌دهند. نکته‌ی قابل توجه در این تصاویر، طراحی بصری فوق‌العاده محیط‌های بازی است که قدرت بالای ورژن جدید موتور فراست‌بایت (Frostbite) را نشان می‌دهد.

اخیراً صفحه‌ی ویژه‌ی بازی Dead Space Remake در فروشگاه ایکس باکس فعال و در همین راستا، تصاویر جدیدی از این عنوان وحشت بقا منتشر شده است.