ظاهراً Warzone 2 همراه با God of War Ragnarök منتشر خواهد شد

تبلیغات

بد نیست اشاره کرد که تاریخ انتشار Modern Warfare 2 نیز در این لیست قابل مشاهده است. این بازی که با نام رمز خود، یعنی “Cortez” در لیست آورده شده است، در تاریخ 5 آبان 1401 (27 اکتبر 2022) عرضه خواهد شد؛ که همان تاریخ انتشار بازی در ساحل شرقی آمریکاست.

به نظر می‌رسد تاریخ انتشار Warzone 2 فاش شده است. این اطلاعات از یک سند برنامۀ کاری اکتیویژن (Activision) که اخیراً فاش شده بود به دست آماده است.

اکتیویژن در ماه آوریل اعلام کرد که علاوه بر Modern Warfare 2، یک بازی رایگان کاملاً جدید Warzone از صفر تا صد ساخته می‌شود.

از قرار معلوم، اخیراً لیستی از برنامه‌ریزی تاریخ‌های عناوین اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) فاش شده است. نام Warzone 2 نیز در آن به چشم می‌خورد.

بازی Warzone 2 دو با ویژگی‌های تازه و یک محیط کاملاً جدید برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و از طریق استیم و بتل‌نت برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.


منبع: https://gamefa.com/857756/warzone-2-looks-like-its-releasing-alongside-god-of-war-ragnarok/

طبق این سند، Warzone 2.0 که در آن با نام COD Warzone 2 یاد شده است، در 25 آبان 1401 (16 نوامبر 2022)، انتشار خواهد یافت. این تاریخ دقیقاً مطابق با روز انتشار بازی موردانتظار پلی استیشن، یعنی God of War Ragnarok است.

همچنین، این سند به تاریخ پیش‌خرید Diablo IV، زمان پیش‌دانلود Dragonflight و مراسم Game Awards نیز اشاره کرده بود.