عدم اکران دنباله فیلم The Batman تا سال 2025

مت ریوز (Matt Reeves) با ساخت فیلم The Batman در سال 2022 روایتی جدید و منحصر به فرد را از دوران جوانی شوالیه گاتهام با هنرنمایی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) ارائه کرد که موفق شد تا به فروشی بالغ بر 770.8 میلیون دلار دست پیدا کرده و شروعی پرقدرت را بر این فرنچایز جدید رقم بزند.

در هر حال باید صبر کرد و دید که مت ریوز و استودیو دی‌سی چه آینده‌ای را برای این بتمن جوان در سینما در نظر خواهند گرفت.

این کارگردان که در کنار متسون تاملین (Mattson Tomlin) مشغول نگارش فیلم‌نامه دنباله The Batman می‌باشد، در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام نموده که:

به نظر می‌رسد که طرفداران دی‌سی و فیلم The Batman باید زمان زیادی را برای مشاهده دنباله این اثر تحمل نمایند.

علی‌رغم این که اکران فیلم The Batman 2 در سال 2025 برای طرفداران دی‌سی طاقت‌فرسا می‌باشد؛ اما این بازه زمانی سه ساله می‌تواند باعث شود تا نه تنها کیفیت نهایی فیلم تضمین گردد، بلکه پروژه‌های فرعی گسترده‌ای نیز حول محور بتمن و شهر گاتهام ساخته شود که طرفداران را شگفت‌زده نماید.

مت ریوز به سبب قرارداد جدیدی که با استودیو دی‌سی و کمپانی برادران وارنر بسته است، متعهد شده تا دنیای کاملاً منحصر به فرد و اختصاصی را برای شوالیه گاتهام خلق کند که تحت عنوان “بت‌ورس” شناخته شده و حول محور فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی خواهد بود که این جهان سینمایی را گسترش می‌دهد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881087/matt-reeves-the-batman-sequel-not-expected-until-2025/

با این حال طبق تازه‌ترین گزارشی که خبرگزاری ورایتی منتشر کرده است، به نظر می‌رسد که ساخت دنباله این فیلم بسیار زمان‌بر بوده و سال‌ها با انتشار آن فاصله داریم.

داستان‌ها و روایات دنیای شوالیه تاریکی هیچگاه پایان نخواهد یافت. او محکوم است تا به مبارزه علیه جرم و جنایت و فساد پرداخته و حتی اگر من نیز حضور نداشته باشم، این فرنچایز به راه خود ادامه می‌دهد. ما داستان‌های بسیاری داریم که در آینده روایت خواهیم کرد تا شما را شگفت‌زده نماییم.

تبلیغات