عدم تایید فیلم‌نامه اولیه Captain America 3 توسط کوین فایگی

فیلم Captain America: New World Order در تاریخ 3 مه 2024 (14 اردیبهشت 1403) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

تبلیغات

برادران روسو (Russo Brothers) که کارگردانی این پروژه را بر عهده داشته‌اند نیز در گذشته فاش کردند که ایده اولیه فیلم کاپیتان آمریکا 3 حول محور مبارزه استیو راجرز با غیرنظامیان بوده است.

علی‌رغم تمام کم و کاستی‌هایی که این پروژه برخودار بود، اما ایجاد دو جبهه متفاوت از ابرقهرمانان و قرار دادن آن‌ها روبروی D;ND’V به واقعه‌ای جذاب و فراموش نشدنی بدل شده است. با این حال به نظر می‌رسد که در ابتدا این پروژه مسیر کاملاً متفاوتی را برای روایت در نظر داشته است.

فیلم Captain America: Civil War بدون شک یکی از پروژه‌های متفاوت و برجسته ژانر ابرقهرمانی سینما می‌باشد که در جریان فاز سوم دنیای سینمایی مارول به نمایش گذاشته شد. فیلمی که مسبب حضور پلنگ سیاه و مرد عنکبوتی بوده و راه را برای ساخت پروژه‌های اختصاصی آن‌ها در MCU هموار کرده است.

به نظر می‌رسد که فیلم‌نامه اولیه پروژه سینمایی Captain America 3 به حدی ناامید کننده بوده که توسط کوین فایگی رد شده است.

حال که 3 فاز دنیای سینمایی مارول و حماسه سنگ‌های بی‌نهایت پایان یافته است، استودیو مارول مشغول ساخت چهارمین فیلم از فرنچایز کاپیتان آمریکا با هنرنمایی آنتونی مکی (Anthony Mackie) می‌باشد. کسی که پس از وقایع سریال The Falcon and The Winter Soldier به جایگزین استیو راجرز تبدیل شده است.

کوین فایگی (Kevin Feige) با چنین ایده‌ای موفق نبود. پس ما خواستیم تا یک فیلم‌نامه اولیه را تهیه کرده و سپس نظر کامل او را جویا شویم. در حالی که ما مشغول نگارش داستان بودیم، وی مرا به دفترش دعوت کرد و خواستار ساخت اقتباسی از داستان جنگ داخلی شد. من به او گفتم که نیمی از موارد مورد نیاز برای خلق چنین واقعه‌ای را نداریم؛ ما شخصیت‌ و ابرقهرمانان جدید نداریم و به همین دلیل نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم. با این حال کوین فایگی به من گفت که برو خانه و این داستان را مطالعه کن؛ سپس با یکدیگر صحبت خواهیم کرد.

طبق گزارشی که خبرگزاری دایرکت منتشر کرده، تهیه‌کننده فیلم Black Panther: Wakanda Forever یعنی نیت مور (Nate Moore) با حضور در یک پادکست به صحبت درباره طرح‌های اولیه فیلم کاپیتان آمریکا 3 پرداخته است. طبق گفته‌های او، در طرح‌های اولیه فیلم بیش از پیش حول محور بارون زیمو بوده و قرار بوده تا دستگاهی به نام مدبمب مورد استفاده قرار بگیرد که انسان‌ها را بر علیه یکدیگر وارد نبرد می‌کرده است. او افزود:

منبع: مووی‌وب

mitia Karamazov


منبع: https://gamefa.com/888145/captain-america-3s-original-script-was-rejected-by-kevin-feige/