عدم حمایت استیون امل از اعتصاب کنندگان هالیوود

او در جریان مصاحبه جدید خود نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و اعلام نموده که:

در حالی که به شخصه از اتحادیه خود حمایت کرده و در کنار آن‌ها خواهیم ایستاد اما اعتصاب کنندگان حمایت من را نخواهند نداشت. به نظر من به راه انداختن چنین شویی نتیجه عکس داشته و ماجرا را ناامید کننده جلوه کرده است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/962780/stephen-amell-behaves-like-a-real-life-heel-calling-strikes-reductive-updated/تبلیغات

او در حالی که چنین واکنشی را بروز داده که ۹۸ درصد از اعضای حزب بازیگران ملی آمریکا نسبت به این اعتصاب و خروج حزبشان از اتحادیه رای مثبت داده و از نگرانی‌های نویسندگان حمایت کرده بودند. او پیشتر نیز در حالی که تنها ۲ روز از آغاز این اعتصاب گذشته بود، با لحنی توهین‌آمیز خواستار ادامه فیلم‌برداری‌ها شده بود که علناً با قوانین SAG-AFTRA در تضاد می‌باشد.

در واکنشی بسیار عجیب و جنجالی استیون امل بازیگر سریال Arrow از عوامل اعتصاب کنندگان هالیوود حمایت نکرده است.

بروز چنین واکنشی از سوی استیون امل با انتقادهای بسیار تندی از سوی اعضای حزب بازیگران و کاربران شبکه‌های مجازی همراه بوده تا جایی که در پست جدید فیس‌بوک وی، برخلاف صحبت‌های اولیه خود به حمایت از اعتصاب کنندگان پرداخته و اعلام نموده که:

من در کنار آن‌ها خواهیم ایستاد و بدون هیچ قید و شرطی حمایتشان می‌کنم.

منبع: کولایدر

استیون امل که به سبب ایفای نقش شخصیت الیور کوئین در سریال Arrow (کمان) به شهرتی جهانی دست یافت و به تازگی نیز فصل دوم مجموعه تلویزیونی کشتی کج محور Heels (رکاب‌ها) را از طریق شبکه استارز برای طرفدارانش به ارمغان خواهد آورد، برخلاف باقی همکارانش اعتقاد چندانی به مخالفت با کمپانی‌های فیلم‌سازی نداشته و از اعتصاب آن‌ها حمایت نکرده است.

بازیگران بزرگ و مشهوری همچون جرج کلونی، مت دیمون، برایان کرانستون و جسیکا چستین به صورت علنی و مستقیم از اعتصاب کنندگان و نویسندگان به حمایت پرداخته‌اند و استیون امل بهتر است تا به جای بر زبان آوردن کلماتی که موجب پشیمانی‌اش خواهد شد، از چنین افرادی الگو گرفته و جایگاه خود را مد نظر داشته باشد.