عنوان Modern Warfare 2 پرفروش‌ترین عرضۀ تاریخ سری را رقم زد

علی‌رغم تأیید نشدن این موضوع، گفته می‌شود که اکتیویژن برنامه‌ای برای انتشار یک نسخۀ اصلی از فرنچایز Call of Duty را در سال 2023 ندارد و برای اولین بار در دو دهۀ گذشته، یک سال شاهد چنین اتفاقی خواهیم بود.

این موفقیت بزرگ متعلق به آن‌هاست.

فصل اول بازی Modern Warfare 2 در کنار عنوان رایگان Warzone 2، در تاریخ 25 آبان 1401 (16 نوامبر 2022) انتشار خواهد یافت.

امیرainz


منبع: https://gamefa.com/882487/modern-warfare-2-launch-breaks-franchise-sales-record-activision-claims/

اکتیویژن ادعا کرده است که این بازی بزرگترین عرضه در بین بلاک‌باسترهای سال را نیز تجربه کرده و توانسته است که از مجموع آمار فروش افتتاحیۀ عناوین Top Gun: Maverick و Doctor Strange in the Multiverse of Madness در باکس آفیس بالاتر قرار گیرد.


تبلیغات

سپاسگزارم از تیم بااستعدادمان که به وسیلۀ هنروری بی‌نظیر و فناوری چنین اثر جادویی را خلق کردند، همچنین تشکر می‌کنم از جامعۀ جهانی بازی‌بازانی که از سری Call of Duty لذت می‌برند و با آن خو گرفته‌اند.

بازی Modern Warfare 2 توانست به سودآورترین عنوان در بازۀ انتشار در کل تاریخ فرنچایز Call of Duty تبدیل شود.

بازی Modern Warfare 2 در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) انتشار یافت و طبق گفته‌های سونی، به بزرگترین افتتاحیۀ تاریخ سری Call of Duty در فروشگاه پلی استیشن بدل گشت (با در نظر گرفتن پیش‌خریدها و خریدهای روز اول).

آقای بابی کاتیک (Bobby Kotick)، مدیرعامل شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard)، در همین راستا گفت:

این شرکت در ماه اوت اشاره کرد که این عنوان محتویات ویژۀ تازه‌ای را در سال 2023 دریافت خواهد کرد و ادعا شده است که این موضوع در قالب یک گسترش‌دهندۀ بخش داستانی و بستۀ “Greatest Hits Pack”، شامل نقشه‌های چندنفره از چندین نسخۀ قبلی Call of Duty، رخ خواهد داد.

شرکت اکتیویژن (Activision) ادعا کرده است که بازی Modern Warfare 2 در سه روز اول عرضه، توانسته فروش 800 میلیون دلاری را تجربه کند. بنابراین، میزان فروش این عنوان از رکورد فروش پنج روز اول بازی Modern Warfare 3 (2011) عبور کرده است.