عکس جدیدی از فیلم نتفلیکس The Monkey King منتشر شد

تبلیغات

«The Monkey King» بر اساس یک داستان کلاسیک معروف چینی قرن شانزدهمی است که بارها گفته شده است – اما مخاطبان بین المللی احتمالا با آن آشنایی ندارند. در داستان اصلی، میمون قدرتمندی معروف به Sun Wukong از یک سنگ جادویی متولد شده و یک چوب را به عنوان سلاح اصلی خود به کار می‌گیرد. چیزی که تصویر جدید ماجراجویی به ما نشان می‌دهد: شخصیت عنوان با چوبش بر بالای درخت و کاملاً مطمئن به نظر می‌رسد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/932519/the-monkey-king-strikes-a-pose-in-new-image-from-netflix-animated-movie/

نتفلیکس هنوز تاریخ دقیق انتشار این فیلم را بیان نکرده است.

عکس جدیدی از فیلم نتفلیکس The Monkey King منتشر شد

از آنجایی که نتفلیکس به گسترش فهرست محتوای اصلی خود که در خارج از ایالات متحده تولید می‌شود ادامه می‌دهد، بینندگان می‌توانند منتظر بررسی داستان‌ها و سبک‌های متفاوتی مانند آنچه که احتمالاً در انیمیشن فانتزی آینده The Monkey King خواهیم دید باشند. این داستان که تابستان ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد، حول محور شخصیت اصلی است که در چین باستان است که با گروهی از دشمنان قدرتمند می‌جنگد.

جدیدترین انیمیشن نتفلیکس «The Monkey King» با صداپیشگی گروهی از بازیگران نامی آسیایی تابستان امسال منتشر خواهد شد.

اگرچه داستان پادشاه میمون به طور گسترده توسط مخاطبان جهانی شناخته شده نیست، این شخصیت بر چندین عنوان محبوب در انیمیشن‌ها تأثیر گذاشته و حتی در آن‌ها ظاهر شده است. در سریال نتفلیکس Kung Fu Panda: The Paws» «of Destiny، او به عنوان حیله‌گر جاودانه معرفی می‌شود و با پو ملاقات می‌کند. یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های انیمه ژاپنی، «Dragon Ball Z’s Son Goku» نیز بر اساس افسانه پادشاه میمون ساخته شده است.

تیم صداپیشگان این فیلم یکی دیگر از دلایل جذابیت این فیلم می‌باشد. جیمی او یانگ، بوئن ینگ، ران یوان و جودی لانگ از صداپیشگان این فیلم می‌باشند.