غیررسمی: آینده هنری کویل در دنیای سینمایی دی‌سی هنوز نامشخص است


گزارش‌ها حاکی از آن هستند که ساخت فیلم Man of Steel 2 در دنیای سینمایی دی‌سی با بازی هنری کویل در نقش سوپرمن هنوز قطعی نشده است.

جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفران (Peter Safran) اخیرا سکان هدایت دنیای سینمایی دی‌سی را در دست گرفتند و به دنبال آن هستند تا با مشخص کردن نقشه راهی دقیق، این دنیای سینمایی را به شکل سازماندهی شده به سوی موفقیت سوق بدهند.

یکی از خبرهای مهیج و امیدوارکننده از زمان حضور این دو نفر نیز بازگشت هنری کویل (Henry Cavill) به نقش سوپرمن و تایید ساخت فیلم مرد پولادین ۲ (Man of Steel 2) بود. با این حال، گزارش‎‌های تازه حاکی از آن هستند که ساخت این دنباله بسیار مورد انتظار برای فیلم «مرد پولادین» هنوز قطعی نیست.

بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، جیمز گان قرار است اسنایدروِرس را کنار بگذارد. این به معنای آن است که قهرمانانی که توسط زک اسنایدر (Zack Snyder) انتخاب شده بودند، دیگر در آینده دنیای سینمایی دی‌سی جایی نخواهند داشت.

تبلیغات
فیلم واندر وومن ۳ (Wonder Woman 3)
فیلم Wonder Woman

در همین راستا نیز به تازگی خبر کنسل شدن فیلم واندر وومن ۳ (Wonder Woman 3) اعلام شده است. علاوه بر این نیز آشکار شده که فیلم آکوامن ۲ (Aquaman 2) آخرین حضور جیسون موموآ (Jason Momoa) در این نقش خواهد بود و فیلم «مرد پولادین ۲» با بازی هنری کویل ساخته نخواهد شد.

در این گزارش‌ها آمده که هنری کویل در نقش سوپرمن، جیسون موموآ در نقش آکوامن و همچنین گل گدوت (Gal Gadot) در نقش واندر وومن حضوری کوتاه در فیلم فلش (The Flash) خواهند داشت ولی امکان دارد همین حضور کوتاه آن‌ها نیز در نهایت حذف شود.

البته باید توجه داشت که همه چیز به صورت غیر رسمی است و نه جیمز گان و نه کمپانی برادران وارنر بیانیه‌ای در این رابطه منتشر نکردند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/893362/henry-cavill-future-as-superman-man-of-steel-2-uncertain/