فردی یکی از باس‌های Elden Ring را با گیتار آکوستیک شکست داد

به‌نظر می‌رسد بازی‌بازانِ عنوان Elden Ring با درهم شکستن مرزهای مهارت و تجربه، معنای کلمه‌ی “غیرممکن” را زایل کرده‌اند!

بازی Elden Ring که توسط استودیوی فرام سافتور (From Software) توسعه یافته است، هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نقد و بررسی این عنوان که لقب بهترین بازی ویدیوی سال 2022 را با خود یدک می‌کشد، از طریق این نشانی و به قلم محمد حسین کریمی قابل مطالعه است.

اما این تنها دستاورد MissMikka در دنیای بازی‌ها نیست و هواداران Elden Ring مدت‌هاست که تحت تاثیر مهارت‌های وی قرار گرفته‌اند. این فرد درواقع همانی است که مدتی پیش توانست دو نسخه از این بازی را به‌طور همزمان و با صفحه رقص تمام کند و حتی یک‌بار نیز موفق شده بود Elden Ring را بدون هرگونه ارتقاء، با یک دست به‌اتمام برساند. در صورت تمایل، می‌توانید ویدیوهای اَعمال تحسین‌برانیگز MissMikka را از طریق این لینک تماشا کنید.

تبلیغات

منبع: GamesRadar


منبع: https://gamefa.com/911329/elden-rings-margit-has-been-felled-by-a-streamer-playing-with-an-acoustic-guitar/

این بازی‌باز که با لقب MissMikka شناخته می‌شود، روز گذشته با استفاده از گیتار آکوستیک به عنوان کنترلر، نمایشی زنده از بازی خود به‌اشتراک گذاشت و موفق شد با ادغام این ساز و برنامه‌ی مخصوصی تحت عنوان AbjectAudioInputs، یکی از دشمنان قدرتمند بازی را از پا در آورد. به‌گفته‌ی وی، این نرم‌افزار، فرکانس‌های گیتار را جایگزین کلیدها و اطلاعات کیبورد و ماوس می‌کند و چنانچه فرکانس صحیح و دقیقی روی گیتار اجرا شود، کنترل شخصیت درون بازی به‌درستی صورت خواهد پذیرفت؛ که البته انجام چنین کاری به‌ هیچ‌وجه آسان نیست!

اگر Elden Ring را بازی کرده باشید حتماً مارگیت (Margit) را به‌خاطر دارید؛ یکی از نادرترین دشمنان بزرگ (Great Enemies) این بازی که به‌سادگی قابل از میان برداشتن نیست. حال اما فردی پیدا شده که توانسته است با شکست دادن این باس، آن هم توسط گیتار آکوستیک، اشک شوق و احساس غرور افرادی که به‌طور عادی با مارگیت مبارزه کرده بودند را زیر سوال ببرد!