فروش بازی Hot Wheels Unleashed از 2 میلیون نسخه عبور کرد

مدیر عامل Milestone هم در این باره گفت:

بازی Hot Wheels Unleashed در حال حاضر برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.

A.m


منبع: https://gamefa.com/927569/hot-wheels-unleashed-crosses-2-million-sales/تبلیغات

بازی Hot Wheels Unleashed در مجموع هشت میلیون بازیکن روی تمام پلتفرم‌ها، از جمله Game Pass و PS Plus، داشته است. در مجموع ۹۳۹ سال هم در این بازی صرف شده است.

ما همیشه از یافتن شرکای جدید برای آوردن برندهای Mattel به طرفداران هیجان‌زده هستیم. Milestone با Hot Wheels Unleashed کار فوق‌العاده‌ای انجام داده و ما از استقبال جامعه Hot Wheels از این بازی بسیار خوشحال هستیم.

Hot Wheels مجموعه‌ای از پرشورترین طرفداران را در سرتاسر جهان دارد. به اینکه Mattel در آوردن این برند به جهان بازی‌های ویدیویی به ما اعتماد کرده افتخار می‌کنیم. از پاسخ طرفداران به این بازی هم بسیار خرسند هستیم.

بازیکنان در مجموع ۹۳۹ سال را در این بازی صرف کرده‌اند و تا کنون ۱.۳ میلیون قطعه محتوا توسط خود بازیکنان در بازی ساخته شده است. از میان تمام وسایل نقلیه هم Hot Wheels Twin Mill 2021 محبوب‌ترین بوده است. رئیس جهانی بخش بازی‌های دیجیتالی شرکت Mattel در این باره گفته:

استودیوی Milestone در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرده که بازی Hot Wheels Unleashed توانسته بیش از ۲ میلیون نسخه فروش داشته باشد. آخرین آمار فروش قابل توجه این بازی در دسامبر سال ۲۰۲۱ و با عبور این بازی از مرز ۱ میلیون نسخه فروش به دست آمد. این استودیو هم‌چنین تایید کرده که با احتساب بازیکنان PS Plus و Game Pass، این بازی در مجموع ۸ میلیون بازیکن روی تمام پلتفرم‌ها داشته است.

بدون شک یکی از دلایل محبوبیت متداوم Hot Wheels Unleashed پشتیبانی پس از عرضه Milestone از آن بوده است. این بازی از زمان عرضه بسته‌های الحاقی متعددی را دریافت کرده و شاهد اضافه شدن وسایل نقلیه و آیتم‌های زیادی برای خلق محتوا به بازی بوده‌ایم.