فروش Ghost of Tsushima به 9.7 میلیون نسخه رسید

بازی Ghost of Tsushima به همراه بسته الحاقی جزیره Iki برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 (Director’s Cut) در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/844055/ghost-of-tsushima-has-sold-9-7-million-copies/

ساکر پانچ اعلام کرد که در حال حاضر 9.73 میلیون نسخه از Ghost of Tsushima فروخته شده و این مقدار از فروش 8 میلیون نسخه‌ای‌ گزارش شده در اوایل سال بیشتر است. همچنین این استودیو در کنار آن از ارقام جالبی در مورد Ghost of Tsushima رونمایی کرد.

با در نظر گرفتن موفقیت بازی، احتمال اینکه ساکر پانچ در حال کار روی دنباله‌ای از آن باشد زیاد است. آگهی‌های شغلی در چند جایگاه مشخص می‌کند که این استودیو به دنبال استخدام توسعه‌دهنده برای Ghost of Tsushima 2 بوده و در یک فهرست‌بندی مربوط به جایگاه طراح مبارزه اشاره شده که این استودیو در حال کار روی یک بازی جهان آزاد با تمرکز روی مبارزات تن به تن و مخفی‌کاری است.

استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) اعلام کرد که بازی اکشن ماجراجویی و جهان آزاد Ghost of Tsushima به فروش حدود 10 میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرده است.

بر اساس اعلامیه، 78 میلیون عکس در داخل بازی با استفاده از حالت photo mode گرفته شده است. بازیکنان 75.18 میلیون روباه تربیت کرده‌، 91.4 میلیون ماموریت را در حالت Legends به پایان رسانده، 6437.4 سال روی اسب گذرانده و از 94.76 میلیون onsen بازدید کرده‌اند. همچنین 998.5 میلیون Standoff و 540.8 میلیون Duel داشته‌اند.