فروش Sonic Frontiers از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرد

پیش از عرضه‌ی اولین آپدیت محتوایی بازی Sonic Frontiers، شرکت سگا اعلام کرده که فروش این بازی رسما از ۳ میلیون نسخه عبور کرده است. آخرین آمار منتشر شده از این بازی مربوط به فروش ۲.۹ میلیون نسخه‌ای آن می‌شد که در فوریه‌ی امسال اعلام شده بود. سگا گفته که فروش این بازی تا کنون از انتظاراتش بیشتر بوده و توانست به موفقیت غیر منتظره‌ای تبدیل شود.

تبلیغات
S Ghost of Sparta


منبع: https://gamefa.com/922812/sonic-frontiers-crosses-3-million-units-sold/

بازی Sonic Frontiers که در نوامبر سال ۲۰۲۲ منتشر شده پلتفرمینگ سه-بعدی این سری را به ساختاری جهان باز می‌برد. شخصیت Sonic در این بازی باید با گشت و گذار در جزایر Starfall دوستان خود را پیدا کرده و با Sage مرموز مقابله کند. Sonic که توسط یک صدای مرموز راهنمایی می‌شود باید به دنبال Chaos Emeralds برود و در نهایت Amy ،Tails و Knuckles را نجات دهد.

پلتفرم سه-بعدی جدید سری Sonic یعنی Sonic Frontiers در حال حاضر برای ایکس باکس، پلی استیشن، نینتندو سوییچ و PC در دسترس است و توانسته به یک موفقیت بزرگ برای سگا (SEGA) تبدیل شود.

تبلیغات

آپدیت Sights, Sounds and Speed بازی امروز منتشر خواهد شد و یک Jukebox، دو حالت چالش جدید و Photo Mode را به بازی اضافه خواهد کرد. این دو حالت چالشی جدید Battle Rush و Cyber Space Challenge هستند. دو آپدیت دیگر هم برای بازی در جریان امسال منتشر خواهند شد، پس منتظر اطلاعات بیشتر بمانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می‌توانید نقد و بررسی گیمفا را مطالعه کنید. بازی Sonic Frontiers در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.