فصل اول سریال House of the Dragon دارای ۹ اژدهای متفاوت است

همانطور که از قبل می‌دانستیم،‌ سریال «خاندان اژدها» تعداد زیادی اژدها را به تصویر خواهد کشید. حالا آشکار شده که در فصل اول این سریال، تعداد ۹ اژدها به نمایش در می‌آیند که هر کدام شخصیت و ویژگی‌های متمایزی خواهند داشت. این موضوع را مدیر اجرایی سریال یعنی میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik) تایید کرده است.

منبع: movieweb

Gramy k


منبع: https://gamefa.com/849432/house-of-the-dragon-season-one-feature-9-different-dragons-each-own-personality/سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) پیش‌درآمدی برای سریال بسیار محبوب و برجسته بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است و از همین رو، هیجان و انتظار بسیار زیادی برای آن وجود دارد. با این حال، انتظارها رو به پایان است و زمان زیادی تا شروع پخش این اثر باقی نمانده است.

بنابر گزارش‌های تازه فصل اول سریال House of the Dragon تعداد ۹ اژدهای متفاوت را به تصویر خواهد کشید.

هر اژدها در این سریال دارای خصلت خاص خود خواهد بود. ما در آخرین مرحله از تولید سریال و جلوه‌های ویژه،‌ ویژگی‌های شخصیتی را به هر کدام از اژدهایان اضافه کردیم. یکی از اژدهایان پایش درد می‌کند، دیگری شبیه به یک عقاب به نظر می‌رسد و دیگری شبیه به یک مادربزرگ پیر و عصبانی است.

مطمئنا دنبال کردن رابطه میان اعضای خاندان تارگرین و اژدهایان‌شان می‌تواند بسیار جذاب و جالب‌توجه باشد. سپاچنیک در ادامه گفته:

پخش سریال «خاندان اژدها» از تاریخ ۲۱ اوت سال ۲۰۲۲ میلادی (یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او و سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس شروع می‎‌شود.

تبلیغات

در سریال «بازی تاج و تخت» نیز اژدهایان به نمایش در آمده بودند اما میزان حضور اژدها در این سریال در مقایسه با سریال «خاندان اژدها» ناچیز است. همانند سه اژدهای به نمایش در آمده در سریال «بازی تاج و تخت»، اژدهایان در سریال «خاندان اژدها» هر کدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی خواهند بود که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند.

سریال House of the Dragon

کتابی متشکل از صدها طراحی اژدها در اختیار ما قرار داشت. با این حال، اولین کاری که ما باید انجام می‌دادیم، این بود که طراحی‌ها شبیه به دروگون در سریال بازی تاج و تخت نباشد. با این حال، او اژدهایی بسیار جذاب است و در نهایت نیز ما پایه کار خود را بر اساس طراحی او قرار دادیم.

میگل سپاچنیک در مصاحبه اخیر خود در مورد سریال «خاندان اژدها» اظهار داشته: