فن آرت هفته | آخرین مندلورین

پدرو پاسکال در سریال The Last of Us و سریال The Mandalorian توانسته نقش‌آفرینی بسیار برجسته و درخشانی از خودش ارائه بدهد.

در اولین تصویر، ملاقات مندلورین و گروگو با الی و جوئل به سبک کاور کتاب‌های کمیک به تصویر کشیده شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

پدرو پاسکال در سریال The Last of Us

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/906193/last-of-us-mandalorian-ellie-grogu-art/

دومین تصویر نیز ترکیبی از شخصیت مندلورین و جوئل را به نمایش در آورده است. تصویر سوم نیز مندلورین را در کنار الی به تصویر می‌کشد که از پوستری از سریال «آخرین بازمانده از ما» الهام گرفته شده است.

پدرو پاسکال در سریال The Last of Us
پدرو پاسکال در سریال The Last of Us

نکته جالب‌توجه در مورد نقش‌آفرینی پدرو پاسکال در دو سریال «مندلورین» و «آخرین بازمانده از ما» آن است که در هر دو سریال او نقش شخصیتی پدر مانند برای فرد دیگری را بازی می‌کند. حالا همین نیز سوژه‌ای برای فن آرت این هفته شده که در آن، ترکیبی از این دو سریال به تصویر کشیده شده‌اند.

پدرو پاسکال از جمله بازیگران بااستعدادی به شمار می‌رود که قبلا آن طور که باید مورد توجه قرار نمی‌گرفت اما با حضور در سریال مندلورین (The Mandalorian) توانست نقش‌آفرینی درخشانی از خودش به جای بگذارد.

تبلیغات

حالا او در سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) محصول شبکه اچ‌بی‌او حضور پیدا کرده و فرصت آن را بدست آورده تا در این اقتباس از بازی‌های ویدیویی نقش‌آفرینی کند و استعداد خودش را بار دیگر به نمایش بگذارد.