فن آرت هفته | آنا د آرماس در نقش پویزن آیوی

اخیرا شایعاتی منتشر شده که در سریال آگاتا: انجمن آشوب (Agatha: Coven of Chaos) قرار است پسر بزرگسال اسکارلت ویچ به نام ویکان حضور داشته باشد و جو لاک (Joe Locke) این نقش را ایفا خواهد کرد. همین نیز سبب شده تا در فن آرتی تازه، این بازیگر در لباس ابرقهرمانی ویکان به نمایش گذاشته شود.

حالا شایعات تازه حاکی از آن هستند که حداقل یکی از پسران وی در سریال «آگاتا: انجمن آشوب» حضور خواهند داشت. در همین راستا نیز فن آرتی منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید و در آن، جو لاک در نقش بیلی کاپلان ملقب به ویکان دیده می‌شود.

جو لاک در نقش ویکان
جو لاک در نقش ویکان
تبلیغات

در فن آرت این هفته، آنا د آرماس در نقش شخصیتی از دی‌سی به نام پویزن آیوی به تصویر کشیده شده است.

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/919044/dc-poison-ivy-ana-de-armas-fan-art/

جیمز گان در مصاحبه‌های اخیر خودش اعلام کرده بود که پروژه‌هایی مرتبط با فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) ساخته خودش در حال توسعه هستند که شامل فصل دوم سریال پیس‌میکر (Peacemaker) با بازی جان سینا در نقش اصلی و سریال والر (Waller) با بازی وایولا دیویس در نقش آماندا والر می‌شود.

با اینکه اکثر برنامه فاز اول دنیای سینمایی دی‌سی اعلام شده اما در این میان، هیچ پروژه‌ای با حضور شخصیت پویزن آیوی به چشم نمی‌خورد. با این حال، پروژه‌های مختلفی وجود دارند که در آن‌ها این شخصیت می‌تواند حضور داشته باشد. همین نیز سوژه‌ای برای ساخت فن آرت‌های جالب شده است.

پیتر سفران و جیمز گان مدتی پیش برنامه خود برای ۱۰ سال آینده دنیای سینمایی دی‎‌سی را اعلام کردند و پروژه‌های مختلفی را معرفی کردند که در ادامه ساخته و پخش خواهند شد. همین نیز سبب شده تا هیجان برای آینده دی‌سی بسیار زیاد باشد.

به تازگی هنرمندی تصویری از آنا د آرماس در نقش پویزن آیوی منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. آنا د آرماس در سال‌های اخیر توانسته خودش را به ستاره‎‌ای برجسته تبدیل کند و مطمئنا به خدمت گرفتن او در دنیای سینمایی دی‌سی می‌تواند برای طرفداران دی‌سی بسیار جذاب و مهیج باشد.

آنا د آرماس - پویزن آیوی
آنا د آرماس پویزن آیوی

واندا ماکسیموف با بازی الیزابت اولسن در دنیای سینمایی مارول سفری پر از فراز و نشیب را در رابطه با پسرانش به نام تامی و بیلی سپری کرد. او در انتهای سریال وانداویژن (WandaVision) آن‌ها را از دست داد و سپس در فیلم دکتر استرنج در مولتی‌ورس جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) تلاش بسیار زیادی کرد تا آن‌ها را دوباره بدست بیاورد.

از سوی دیگر، فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey) با بازی مارگو رابی در نقش هارلی کوئین، زمینه‌سازی‌های لازم برای روایت داستان هارلی کوئین و پویزن آیوی را انجام داده و جیمز گان می‌تواند این داستان را در آینده دنیای سینمایی دی‌سی به تصویر بکشد.

پسر اسکارلت ویچ در لباس ابرقهرمانی

جو لاک در نقش ویکان