فهرست بازیگران Resident Evil 4 حضور وسکر را تایید می‌کند

بازی Resident Evil 4 Remake در تاریخ 4 فروردین 1402 (24 مارس 2023) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. کپکام تایید کرده که بخش جنجالی جزیره در بازی اصلی در این ریمیک هم حضور خواهد داشت.

وسکر البته بخشی از Resident Evil 4 اصلی هم حضور داشت، اما او نقش بسزایی در داستان نداشت. در عوض شاهد حضور پررنگ‌تر او در بخش داستانی مجزای ایدا وانگ یعنی Separate Ways بودیم. پیش از معرفی رسمی این ریمیک، شایعات خبر از حضور محتوای Separate Ways به عنوان بخشی از آن می‌دادند. البته کپکام هنوز رسما این موضوع را تایید نکرده است.

وبسایت IMDB فهرستی کامل را از بازیگران بازی Resident Evil 4 Remake منتشر کرده و به نظر می‌رسد که این فهرست حضور آلبرت وسکر، آنتاگونیست مشهور و محبوب این فرنچایز، را تایید می‌کند. هم‌چنین نقش آلبرت وسکر را کانر فاگارتی (Connor Fogarty) بازی می‌کند. فاگارتی نقش وسکر را در همکاری سال گذشته‌ی Resident Evil و Dead by Daylight بازی کرده بود.

تبلیغات

تقریبا دو ماه تا عرضه‌ی بازی Resident Evil 4 Remake باقی مانده و با وجود اینکه ظاهرا کپکام (Capcom) در حال آماده شدن برای برملا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این ریمیک در جریان ماه جاری است، هنوز اطلاعات زیادی هستند که نمی‌دانیم. با این حال ممکن است برخی از این اطلاعات قبلا ناشناخته به صورت غیر رسمی مشخص شده باشند.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902710/resident-evil-4-remake-cast-list-seemingly-confirms-albert-wesker-for-the-game/

فهرست بازیگران Resident Evil 4 Remake چند نکته‌ی جالب را در مورد این بازی تایید می‌کند. اول اینکه ظاهرا شخصیت آلبرت وسکر در بازی حضور دارد. هم‌چنین نقش اشلی گراهام را نیکول تامپکینز (Nicole Tompkins) بازی می‌کند که نقش جیل ولنتاین را در Resident Evil 3 Remake بازی کرده بود.

فهرست بازیگران مذکور اطلاعات جالبی دیگری را هم مشخص می‌کند. این طور که به نظر می‌رسد نقش اشلی گراهام، دختر رئیس جمهور آمریکا که یکی از شخصیت‌های اصلی بازی است، توسط نیکول تامپکینز بازی خواهد شد. تامپکینز پیش از این هم در سری Resident Evil ایفای نقش کرده و بازیگر جیل ولنتاین در Resident Evil 3 Remake بوده است.

البته در نظر داشته باشید که این اطلاعات هنوز رسما تایید نشده‌اند. اما احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد برملا شدن اطلاعات بیشتری در مورد این ریمیک مورد انتظار خواهیم بود. هر چه باشد کپکام پیش از این اعلام کرده که Resident Evil 4 Remake وارد فاز نهایی توسعه‌ی خود شده است.