فهرست تروفی‌های Need for Speed Unbound مشخص شد


با اعلام سازندگان، بازی Need for Speed Unbound مجموعاً دارای 42 تروفی است که 29 تای آن برنزی، 8 تا نقره‌ای، 4 تا طلایی و یکی از آن‌ها پلاتینیوم خواهد بود.

از آنجایی که کرایتریون (Criterion) با این نسخه به مجموعه بازگشته است، هیجان زیادی برای عرضه‌ی آن وجود دارد. الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به تازگی ساندترک‌های این بازی را منتشر کرده بود و اکنون، فهرست تروفی‌ها و اچیومنت‌های آن منتشر شده است.

بخشی از این تروفی‌ها به پیش‌روی در داستان مربوط می‌شوند و سایرشان بر انجام فعالیت‌هایی چون تعقیب و گریز، شکستن تابلوها، جمع‌آوری کالکتیبل‌ها در جهان بازی و چالش‌های مخصوص دیگری با نام‌های Speed Trap ،Long Jump ،Drift Zone و Speed Jump تمرکز دارند. هر یک از این چالش‌ها نیز دارای نمره‌دهی با ستاره و سه کالکتیبل است.

تبلیغات

برای کسب سایر تروفی‌ها باید از طریق چالش‌ها درآمدزایی کنید، گاراژ دو بخش داستانی و آنلاین را ارتقا دهید، پلیس‌ها را زمین‌گیر کنید، در مسابقات آنلاین برنده شوید، شمار مشخصی خودرو را در گاراژهایتان بگذارید و لباس و ماشینتان را شخصی‌سازی کنید. برای مشاهده‌ی تروفی‌های این عنوان، می‌توانید به این نشانی از وبسایت PowerPyx مراجعه نمایید.

بازی Need for Speed Unbound در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/886934/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-need-for-speed-unbound-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%B4%D8%AF/