فیزیک آب در Counter-Strike 2 دوباره موجب شگفتی بازیکنان شد

منبع: GamesRadar

البته ناگفته نماند که رایانه‌های شخصی نیز در اجرای این نقشه، ممکن است حسابی به زحمت بیفتند و کاربران زیادی نیز گزارش داده‌اند که شبیه‌سازی آب در نقشه Ancientmap، پردازنده مرکزی را به شدت به خود درگیر می‌کند. بنابراین اگر سخت‌افزار قدرتمندی برای بازی ندارید، حتماً تنظیمات فنی را در حالت‌های پایین‌تر قرار دهید.

اگر شما نیز لب به تحسین شبیه‌سازیِ آب در Counter-Strike 2 گشوده‌اید، بدانید که تنها نیستید چراکه افراد زیادی نسبت به این ویدیو واکنش نشان داده و قدرت ولو را ستوده‌اند. کاربری به اسم ParametricPalta در پاسخ به این توییت نوشته است:

اخیراً کاربری به نام Skilful در شبکه احتماعی توییتر، ویدیویی از نقشه Ancientmap عنوان Counter-Strike 2 منتشر کرده است که نشان می‌دهد فیزیک آب در این نقشه – خصوصاً زمانی که بازیکن در آن حرکت می‌کند – تا چه حد واقع‌گرایانه پیاده‌سازی شده است. در ادامه می‌توانید ویدیوی مذکور را مشاهده و دریافت کنید:


توسعه دهندگان در ولو هر پنج سال یک‌بار، دیوانه‌کننده‌ترین فناوری گرافیکی را خلق می‌کنند؛ آن هم بدون اینکه آن بخش را تبدیل به قسمتی اصلی از بازی کنند.

ویدیوی بالا از نسخه آزمایشی محدود Counter-Strike 2 – که از ماه مارس در دسترس قرار دارد – ضبط شده است. اگرچه در ماه آگوست قرار داریم و تابستان به اواخر خود نزدیک می‌شود اما ولو قول داده است که این بازی را تا انتهای این فصل، به صورت رسمی در دسترس بازی‌بازان قرار دهد.

شاید دور از ذهن به نظر برسد اما شرکت ولو (Valve) باز هم به لطف فیزیک مسحور کننده آب در Counter-Strike 2، توسط جامعه بازی‌بازان تحسین شد.

تبلیغات

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/963821/counter-strike-2-has-done-it-again-with-its-glorious-looking-water/

کمتر از یک ماه پیش بود که ویدیویی جدید از فیزیک آب در Counter-Strike 2، در فضای مجازی دست به دست چرخید و بسیاری از افراد را به تحسین شرکت ولو وا داشت. اکنون نیز بعد از گذشت تقریباً سه هفته، همچنان این بحث مطرح است و بازیکنان متوجه شده‌اند که فیزیک شگفت‌انگیز آب در این بازی، صرفاً محدود به فاضلاب‌ها نمی‌شود.