فیلمبرداری سریال Dune: The Sisterhood شروع شد

امیلی واتسون (Emily Watson)، شیرلی هندرسون (Shirley Henderson)، ایندیرا وارما (Indira Varma)، تراویس فیمل (Travis Fimmel) و کلویی لیا (Chloe Lea) از جمله بازیگران سریال «تل‌ماسه: انجمن خواهری» به شمار می‌روند.

دایان آدمو جان (Diane Ademu-John) نیز به همراه آلیسون شاپکر (Alison Schapker) مدیر اجرایی این سریال خواهد بود و خود دایان آدمو جان نیز به همراه جان اسپیتز (Jon Spaihts) داستان سریال «تل‌ماسه» را قلم زده است.

ما قرار است به سال‌ها قبل از این داستان آشنا برویم، داستانی که شما آن را می‌دانید و در فیلم «تل‌ماسه» شاهد آن بودید. ما در این سریال به انجمنی می‌پردازیم که بعدا از آن به عنوان بنت جزریت یاد خواهند کرد.

تبلیغات
سریال Dune: The Sisterhood
فیلم «تل‌ماسه»

سریال تل‌ماسه: انجمن خواهری (Dune: The Sisterhood) پیش‌درآمدی برای فیلم بلاک‌باستری تل‌ماسه (Dune) محصول سال ۲۰۲۱ میلادی و ساخته دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) است.

در طی چندین ماه گذشته، بازیگران برجسته و نام آشنایی به این سریال پیوسته بودند و حالا نیز اعلام شده که فیلمبرداری فصل اول سریال «تل‌ماسه: انجمن خواهری» آغاز شده است. یوهان رنک (Johan Renck) که سکان کارگردانی دو قسمت ابتدایی این سریال را در دست دارد، خبر شروع فیلمبرداری را اعلام کرده است.

منبع: کولایدر

علی


منبع: https://gamefa.com/888901/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-dune-the-sisterhood-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%B4%D8%AF/

به تازگی فیلمبرداری سریال Dune: The Sisterhood شروع شده است، سریالی که پیش‌درآمدی برای فیلم «تل‌ماسه» محسوب می‌شود.

در حال حاضر تاریخ پخشی برای سریال «تل‌ماسه: انجمن خواهری» اعلام نشده است. هر چند، مشخص شده که فیلم تل‌ماسه ۲ (Dune: Part Two) قرار است در تاریخ ۳ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

اتفاقات سریال «تل‌ماسه: انجمن خواهری» حدود ۱۰,۰۰۰ سال قبل از اتفاقات کتاب و فیلم «تل‌ماسه» جریان دارد و داستان آن روی خواهران هارکونن تمرکز دارد که در حال مبارزه با تهدید‌های آینده بشریت هستند و بعدا نیز به فرقه بنت جزریت تبدیل می‌شوند. این سریال بر اساس رمانی نوشته فرانک هربرت (Frank Herbert) ساخته می‌شود.

کارگردان یوهان رنک در پست اینستاگرامی خودش نوشته: