فیلمبرداری فیلم Dune: Part Two به اتمام رسید


فیلمبرداری فیلم Dune: Part Two که دنباله‌ای برای فیلم قبلی است به تازگی به اتمام رسیده است.

فیلم تل‌ماسه ۲ (Dune: Part Two) دنباله‌ای برای فیلمی به همین نام به شمار می‌رود که در سال گذشته میلادی روی پرده سینماها اکران شد و توانست بیننده‌های زیادی را با جلوه‌های ویژه و داستان جالب خود به حیرت وا بدارد.

به تازگی تیموتی شالامی با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر از اتمام فیلمبرداری فیلم «تل‌ماسه ۲» داده است. گرچه این پست هیچ اطلاعاتی در مورد این فیلم تازه را ارائه نمی‌کند اما ورود این اثر به مرحله پساتولید می‌تواند خبری امیدوارکننده برای طرفداران باشد.

فیلم «تل‌ماسه ۲» ادامه اتفاقات فیلم اول را به تصویر خواهد کشید و نیمه دوم رمانی به همین نام نوشته فرانک هربرت را اقتباس خواهد کرد. با وجود اتمام فیلمبرداری هنوز یک سال دیگر تا اکران این اثر روی پرده سینماها باقی مانده است.

تبلیغات

همانند فیلم اول، سکان کارگردانی فیلم «تل‌ماسه ۲» را دنی ویلنوو در دست دارد و علاوه بر تیموتی شالامی که همانند فیلم اول نقش اصلی را بازی می‌کند، بازیگران بااستعداد و برجسته دیگری نیز در این اثر حضور دارند که شامل زندیا، خاویر باردم و ربکا فرگوسن می‌شود.

سریال Dune: The Sisterhood
فیلم Dune 2

کریستوفر والکن، فلورنس پیو و آستین باتلر از جمله بازیگران جدیدی هستند که در فیلم قبلی حضور نداشتند اما در فیلم «تل‌ماسه ۲» نقش‌های مهمی را به تصویر خواهند کشید. فیلم «تل‌ماسه ۲» برای اکران در تاریخ ۳ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

این در حالی است که سریالی تحت عنوان تل‌ماسه: انجمن خواهری (Dune: The Sisterhood) نیز در این فرنچایز در دست تولید قرار دارد که پیش‌درآمدی برای این دو فیلم به شمار می‌رود و داستان خاستگاه فرقه بن جزریت را روایت می‌کند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/894877/dune-part-two-2-filming-wrap/