فیلمنامه‌ی دنباله‌ی The Flash نگاشته شده است

در حقیقت حتی از خود فیلم The Flash نیز تاکنون اطلاعات بسیار کمی منتشر شده است و تا به حال تنها یک تیزر از این اثر در رویداد DC Fandom در سال گذشته منتشر شد. با این حال با توجه به اخبار منتشر شده، این فیلم اقتباسی از سیر داستانی Flashpoint خواهد بود که در آن فلش به گذشته سفر می‌کند تا از قتل مادرش جلوگیری کند.

بر طبق اخبار منتشر شده فیلمنامه‌ای برای دنباله‌ی The Flash به قلم نویسنده‌ی آکوآمن و دنباله‌اش، یعنی دیوید لسلی جانسون مک گلدریک نگاشته شده است.

منبع: کولایدر

bad flashEzio Auditore da Firenze


منبع: https://gamefa.com/878699/the-flash-sequel-script-written/

به نظر می‌رسد که علی‌رغم تمام مشکلات و موانعی که در طی مراحل تولید فیلم The Flash (فلش) وجود داشته است؛ شرکت برادران وارنر به سرنوشت این فیلم کاملاً امیدوار است و برنامه‌ریزی‌هایی را برای دنباله‌ی این فیلم مورد انتظار تدارک دیده است.
بر طبق گزارش‌های منتشر شده، شرکت برادران وارنر وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی دنباله‌ی The Flash را به نویسنده‌ی سری فیلم‌های Aquaman (آکوآمن)، یعنی دیوید لسلی جانسون گلدریک (David Leslie Johnson-McGoldrick) سپرده است. علاوه بر سری فیلم‌های آکوامن، مک گلدریک نگارش فیلمنامه‌ی اثر تحسین شده‌ی Orphan (یتیم) را نیز بر عهده داشته است.

با توجه به فروش فیلم اول آکوامن و سابقه‌ی خوب مک گلدریک، انتخاب او برای نویسندگی چنین اثری کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. با توجه به فاصله‌ی زمانی زیادی که تا انتشار فیلم The Flash وجود دارد؛ هنوز جزئیات زیادی از دنباله‌ی این فیلم نمی‌دانیم.

فیلم The Flash به کارگردانی اندی موسکیتی (Andy Muschietti) و با بازی ازرا میلر (Ezra Miller) در نقش بری الن/فلش، مایکل کیتون (Michael Keaton) در نقش بتمن و بن افلک (Ben Affleck) در نقش بتمن‌ در تاریخ 23 ژوئن 2023 (2 تیر 1402) به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

تبلیغات