فیلم‌نامه Red Notice 2 و Red Notice 3 به زودی آماده می‌شود

ما همچنین با کارگردان فیلم نخست به نام راوسون مارشال تربر (Rawson Marshall Thurber) در حال مشورت هستیم و برای ادامه همکاری با او هیجان بسیاری داریم.

می‌توان گفت که فیلم‌نامه دو پروژه Red Notice 2 و Red Notice 3 تقریباً آماده شده است. این فرنچایز آینده بسیار درخشانی خواهد داشت و نتفلیکس به همکاری با ستارگان این پروژه متعهد می‌باشد.

فیلم Red Notice در سال 2021 با بودجه‌ای 200 میلیون دلاری از طریق سرویس نتفلیکس در دسترس مخاطبین قرار گرفت و زمینه‌ساز یکی از فرنچایزهای جدید سینما در ژانر اکشن شد که به زودی می‌توانیم شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از دنباله‌های آن باشیم.

تازه‌ترین اثر دنیای سینمایی دی‌سی تحت عنوان Black Adam با حضور دوئین جانسون (Dwayne Johnson) تا چندی دیگر بر پرده سینما اکران خواهد شد تا وقایع جدیدی را در DCEU رقم بزند. به همین مناسبت نیز تهیه‌کنندگان این پروژه به نام‌های هیرام گارسیا (Hiram Garcia) و بو فلین (Beau Flynn) در تازه‌ترین مصاحبه خود با خبرگزاری کولایدر اطلاعات جدیدی را درباره پروژه‌های آینده این بازیگر ارائه کرده‌اند.

تبلیغات

تهیه‌کنندگان فرنچایز جدید نتفلیکس تحت عنوان Red Notice فاش کردند که فیلم‌نامه دنباله‌های آن در دست نگارش می‌باشد.

تازه‌ترین پروژه سینمایی دوئین جانسون که Black Adam نام دارد، برای اکران در تاریخ 21 اکتبر (29 مهر) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/875953/red-notice-2-and-red-notice-3-scripts-are-arriving-very-soon-say-black-adam-producers-exclusive/حال نیز این تهیه‌کنندگان اطلاعات جدیدی را در رابطه با Red Notice 2 و Red Notice 3 منتشر کرده‌اند که در ادامه می‌توانید مطالعه نمایید:

پروژه سینمایی Red Notice یکی از آثار پرهزینه کمپانی نتفلیکس بود که با حضور ستارگانی همچون دوئین جانسون، گل گدوت (Gal Gadot) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) پخش شد و با استقبال خوبی از سمت بینندگان مواجه گردید. همین موفقیت باعث شد تا نتفیلکس دستور ساخت دو دنباله آن را درجا صادر کرده و به ساخت یک مجموعه سینمایی جدید چراغ سبز نشان دهد.