فیلم‌های جدیدی از The Lord of the Rings ساخته می‌شود

فیلم‌های اصلی «ارباب حلقه‌ها» ساخته پیتر جکسون توانستند ۱۷ جایزه اسکار دریافت کنند که شامل ۱۱ جایزه برای سومین فیلم آن به نام ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه (The Lord of the Rings: The Return of the King) بود و رکوردی ماندگار را از خودش به جای گذاشت.

تبلیغات

کمپانی نیولاین و برادران وارنر با قراردادی چندین ساله با کمپانی دارای حق آثار تالکین، به توافق رسیدند تا فیلم‌های جدیدی در این فرنچایز بسازند که به آثار گذشته احترام بگذارد و این دنیای گسترده را بیشتر کاوش کند و آن را برای مخاطبان امروزی به تصویر بکشد.

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power
سریال The Lord of the Rings The Rings of Power

در ادامه نیز سه‌گانه هابیت (The Hobbit) با همکاری دوباره کمپانی برادران وارنر و پیتر جکسون ساخته شد که توانست بیننده‌ها و طرفداران را به دنیای میانه باز گرداند و دنیای جی آر آر تالکین را بیشتر برای مخاطبان به نمایش بگذارد.

در حالی خبر ساخت فیلم‌های جدیدی از فرنچایز «ارباب حلقه‌ها» منتشر شده که سرویس آنلاین آمازون پرایم در سال گذشته میلادی اولین فصل از سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) را پخش کرده بود.

کمپانی برادران وارنر و نیولاین سینما به دنبال ساخت فیلم‌های جدیدی از The Lord of the Rings هستند.

منبع: کولایدر

Play the best


منبع: https://gamefa.com/917008/the-lord-of-the-rings-new-movie-announcement/

آمازون در سال ۲۰۱۸ میلادی توانست با شکست نتفلیکس، حق ساخت سریال بر اساس این فرنچایز را از آن خود کند و به دنبال ساخت پنج فصل برای آن است و این در حالی است که حق ساخت فیلم بر اساس این مجموعه به کمپانی برادران وارنر و نیولاین واگذار شده است.

از زمانی که دیوید زاسلاو مدیریت کمپانی برادران وارنر دیسکاوری را در دست گرفته، وی سعی داشته تا فرنچایزهای بزرگ این کمپانی را بار دیگر به کانون توجه باز گرداند و در همین راستا نیز خبر ساخت فیلم‌های تازه‌ای از مجموعه «ارباب حلقه‌ها» چندان شوکه‌کننده نبوده است.

چه خوب و چه بد، طرفداران دنیای ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) در آینده می‌توانند شاهد فیلم‌های جدیدی از این فرنچایز برجسته باشند. کمپانی برادران وانر و نیولاین سینما قراردادی چندین ساله با کمپانی Middle-Earth Enterprises به امضا رساندند تا فیلم‌های جدیدی از این فرنچایز بسازند.