فیلمی بر اساس بازی Gravity Rush ساخته می‌شود

منبع: comingsoon


منبع: https://gamefa.com/859450/gravity-rush-film-playstation-productions/

کمپانی سونی در حال ساخت آثار اقتباسی بیشتری بر اساس بازی‌های ویدیویی است و حالا نیز فیلمی بر اساس بازی Gravity Rush می‌سازد.

کمپانی سونی در سال‌های اخیر اقتباس‌های متعددی از بازی‌های ویدیویی خود تولید کرده و به نظر می‌رسد که این روند همچنان رو به افزایش است. در گزارش‌های تازه آمده که کمپانی Scott Free Productions به همراه پلی‌استیشن در حال توسعه فیلمی بر اساس بازی Gravity Rush هستند.

آنا ماسترو (Anna Mastro) قرار است سکان کارگردانی فیلم اقتباسی Gravity Rush را در دست داشته باشد و امیلی جروم (Emily Jerome) نیز وظیفه نگارش فیلم‌نامه این اثر را برعهده دارد. امیلی جروم اخیرا فیلم‌نامه فیلم Panopticon را قلم زده است.

کمپانی سونی چند روز پیش نیز از ساخت اقتباسی سینمایی بر اساس بازی Days Gone خبر داده بود. سونی همچنین در حال توسعه فیلم گرن توریسمو (Gran Turismo)، فیلم روح سوشیما (Ghost of Tsushima)، سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)، سریال خدای جنگ (God of War)، سریال فلز درهم‌تنیده (Twisted Metal) و سریال هورایزن (Horizon) است.

بازی Gravity Rush برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی عرضه شد و همانطور که از نامش پیدا است، گیمر در این بازی کنترل جریان جاذبه را در دست دارد و در جهان سفر می‌کند و به دشمنانی به نام نِوی حمله می‌کند. دنباله‌ای برای این بازی در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه شده بود.

تبلیغات

کمپانی Scott Free Productions بیشتر برای ساخت فیلم‌هایی همچون پرومتئوس (Prometheus)، گلادیاتور (Gladiator) و همچنین فیلم بیگانه: کاوننت (Alien: Covenant) شناخته می‌شود و ریدلی اسکات (Ridley Scott) و برادرش آن را تاسیس کرده‌اند.