فیلم Alita: Battle Angel 2 تنها در صورت کارگردانی جیمز کامرون ساخته می‌شود

شایعات پیرامون پروژه سینمایی آلیتا: فرشته جنگ ۲ (Alita: Battle Angel 2) سال‌‎ها است که وجود دارد و این در حالی است که طرفداران مشتاقانه منتظر ساخت این دنباله هستند. با این حال، گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که این فیلم تنها در صورتی ساخته می‎‌شود که جیمز کامرون روی صندلی کارگردانی آن بنشیند.

تبلیغات

سکان کارگردانی فیلم «آلیتا: فرشته جنگ» را رابرت رودریگز در دست داشته بود اما به نظر می‌رسد که کمپانی دیزنی مصمم است تا سکان کارگردانی فیلم «آلیتا: فرشته جنگ ۲» را به دست جیمز کامرون بسپارد. با این حال، جیمز کامرون مشغله بسیار زیادی دارد که شامل ساخت فیلم آخرین قطار از هیروشیما (Last Train from Hiroshima) و فیلم سوم و چهارم آواتار (Avatar) می‌شود و به همین دلیل نیز تمایل به کارگردانی این اثر ندارد اما هنوز به طور قطعی به آن به جواب منفی نداده است.

از جیمز کامرون که فیلم‌نامه فیلم اول را نوشته است، خواسته شده تا سکان کارگردانی فیلم «آلیتا: فرشته جنگ» را در دست داشته باشد. با اینکه جیمز کامرون و تهیه‌کننده جان لاندو سعی دارند تا این فیلم را به مرحله تولید برسانند اما ظاهرا مدیر عامل دیزنی باب ایگر تنها در صورتی که جیمز کامرون آن را کارگردانی کند، اجازه ساخت آن را خواهد داد.

منبع: comingsoon


منبع: https://gamefa.com/939010/report-alita-battle-angel-2-will-only-happen-if-james-cameron-directs/

گزارش‌های غیر رسمی حاکی از آن هستند که فیلم Alita: Battle Angel 2 تنها در صورتی ساخته خواهد شد که جیمز کامرون آن را کارگردانی کند.