فیلم Avatar 2 یک رویداد سینمایی برای نسل حاضر است

پس از گذشت یک دهه انتظار، فیلم Avatar 2 به زودی در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد تا یک رویداد سینمایی را رقم بزند.

این مسائل دست به دست هم داده تا اکران دنباله فیلم آواتار به مانند یک رویداد سینمایی بزرگ جلوه نماید که می‌تواند انقلابی را در جلوه‌های ویژه رقم زده و شگفتی طرفدارانش را در پی داشته باشد. اتفاقی که باید دید با چه میزان استقبالی در سینما مواجه خواهد شد و آیا می‌تواند فروشی در حد و اندازه آواتار سال 2009 را رقم بزند یا خیر.

فیلم Avatar: The Way of Water که از بازیگرانی همچون سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver)، استیون لانگ (Stephen Lang)، کیت وینسلت (Kate Winslet) و دیلیپ رائو (Dileep Rao) بهره می‌برد، در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

حال جیمز کامرون به صحبت درباره این دنباله پرداخته و اعلام نموده که:

به استودیو رفتم و گفتم که برای ساخت یک فیلم دیگر اقدام کنیم. این مسئله باعث شد تا با گذشت 13 سال از زمان اکران فیلم نخست و به واسطه پیشرفت تکنولوژی همان اتفاقی که رقم بزنیم که در سال 2009 انجام داده بودیم.

تبلیغات

در سال 2009 جیمز کامرون (James Cameron) با ساخت فیلم Avatar یک شگفتی را در سینما رقم زد و باعث شد تا به پرفروش‌ترین فیلم تمام ادوار تاریخ سینما تبدیل شود. با این حال ساخت دنباله آن که تحت عنوان Avatar: The Way of Water شناخته می‌شود، بیش از یک دهه زمان برد تا طرفداران این فرنچایز مدت زمان زیادی را برای بازگشت به سیاره پاندورا تحمل نمایند.

فیلم Avatar: The Way of Water از تمام جهات یک قدم بسیار بزرگ نسبت به فیلم نخست می‌باشد که تحسین تیم پشت صحنه و بازیگرانش را به دنبال داشته است. زحمات جیمز کامرون و تیم او باعث شده تا شاهد یک دنباله بسیار بزرگ باشیم که بازگشت به سرزمین پاندورا را باارزش جلوه داده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/892891/new-avatar-the-way-of-water-featurette-promises-the-movie-event-of-a-generation/