فیلم Creed III تا سال 2023 به تعویق افتاد

تبلیغات

به نظر می‌رسد که طرفداران باید برای تماشای فیلم جدید «Creed» چند ماه بیشتر صبر کنند. ابتدا این فیلم برای انتشار در ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود ولی اخیرا اعلام شد که تاریخ انتشار این فیلم به دوازهم اسفند انتقال یافته است. فیلم «Creed III» اولین فیلم این فرنچایز بدون حضور سیلوستر استالونه خواهد بود.

تاریخ انتشار جدید، این فیلم را در رقابت مستقیم با فیلم «Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves» قرار خواهد داد. با وجود اینکه تعداد طرفداران مشترک این دو فیلم می‌تواند محدود باشد، قرار دادن یک فیلم ورزشی در برابر یک فیلم فانتری می‌تواند حرکت هوشمندانه‌ای باشد ولی هنوز علت تعویق تاریخ اکران این فیلم مشخص نیست.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/848135/creed-iii-release-date-delayed-to-2023/انتشار سومین فیلم فرنچایز «Creed» به کارگردانی و با بازی مایکل بی. جوردن، از نوامبر امسال به تاریخ 3 مارس 2023 (12 اسفند) انتقال یافت.

اولین فیلم این فرنچایز سال 2015 منتشر شد و داستان کرید را دنبال کرد که در تلاش است تا میراث پدر مبارز خود که در رینگ کشته شده بود را حفظ کند. راکی مربی‌گری او را برعهده گرفت و بعد از مدتی نقش یک پدر را در زندگی او ایفا کرد. دومین فیلم فرنچایز موفقیت و شهرت کرید بعد از برد در مسابقات را دنبال کرد و حریف‌های قدرتمندتری را بر سر راه او قرار داد.

فیلم‌نامه فیلم «Creed III» توسط کینان کوگلر و زک بی‌لین نوشته شده است. جزئیات این فیلم هنوز منتشر نشده ولی تسا تامپسون به عنوان نامزد کرید و جاناتان میجرز در نقش حریف وی در رینگ در این فیلم مبارزه حضور خواهند داشت. میجرز برای حضور در این فیلم تمرینات سختی را پشت سر گذاشته است و طرفداران مشتاق دیدن عملکرد او در برابر مایکل بی. جوردن هستند.