فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 طولانی‌ترین اثر این مجموعه است

با آشکار شدن مدت زمان فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3، این فیلم طولانی‌ترین اثر در این مجموعه در دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

منبع: comingsoon

تبلیغات

فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» قرار است در تاریخ ۵ مه سال ۲۰۲۳ (جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

همانند دو فیلم قبلی، سکان کارگردانی و نویسندگی فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» را جیمز گان در دست دارد و از جمله دیگر بازیگران حاضر در آن نیز می‌توان به کریس پرت، دیو باتیستا، زوئی سالدانیا، کارن گیلان، شان گان، بردلی کوپر و وین دیزل اشاره کرد. این فیلم تازه همچنین به معرفی کاراکترهای تازه‌ای با بازی ویل پولتر، چوکودی ایووجی و ماریا باکالووا می‌پردازد.

حالا مدت زمان فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» آشکار شده و این اثر دو ساعت و ۲۹ دقیقه یا ۱۴۹ دقیقه زمان خواهد داشت که آن را به طولانی‌‌ترین اثر در این سه‌گانه دنیای سینمایی مارول تبدیل می‌کند. اولین فیلم «نگهبانان کهکشان» ۱۲۲ دقیقه یا دو ساعت و ۲ دقیقه زمان داشت و این در حالی بود که مدت زمان فیلم دوم آن ۱۳۷ دقیقه یا دو ساعت و ۱۷ دقیقه بود.

در فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» این گروه از ابرقهرمان‌های نامتعارف اندکی متفاوت به نظر می‌رسند. پیتر کوئیل همچنان در غم از دست دادن گامورا است و در همین حین نیز باید رهبری گروهش را در یک مأموریت دیگر برعهده بگیرد تا جهان و همچنین یکی از اعضای گروه خودشان را نجات بدهند.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923630/guardians-of-the-galaxy-vol-3-runtime-longest/

فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) سومین فیلم از این مجموعه در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که احتمالا آخرین همکاری جیمز گان با استودیو مارول است و داستان این مجموعه را به یک نقطه پایان می‌رساند.