فیلم Knives Out 3 در مراحل اولیه توسعه قرار دارد

انتظار می‌رود که جانسون بعد از انتشار قسمت دوم، مدتی از کار کناره‌گیری کند ولی او ایده‌های زیادی برای ساخت قسمت سوم دارد. واکنش‌های اولیه به فیلم «Glass Onion» تا کنون بسیار مثبت بوده است ولی باید تا واکنش طرفداران به این فیلم مدتی دیگر هم صبر کرد.

ریان جانسون، کارگردان سری فیلم‌های «Knives Out» اعلام کرده است که قسمت سوم این فرنچایز در مراحل اولیه توسعه قرار گرفته است.

تا انتشار فیلم «Glass Onion: A Knives Out Mystery» در سینماها در 23 نوامبر (2 آذر) و نتفلیکس در تاریخ 23 دسامبر (2 دی) چیزی نمانده است. رایان جانسون (Rian Johnson) کارگردان فیلم به همراه دنیل کریگ (Daniel Craig)، بازیگر نقش کاراگاه بنوا بلانک، به قسمت دوم فیلم بازگشته‌اند.

تبلیغات

با وجود زمان کوتاه باقی مانده تا انتشار قسمت دوم، جانسون اعلام کرده است از حالا به ساختن قسمت سوم این فیلم فکر می‌کند. او اعلام کرده است که این فیلم هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد ولی او همچنان برای آن هیجان‌زده است و در تلاش است که فیلمی کاملا متفاوت از دو قسمت اول بسازد. قسمت اول این فیلم با فروشی بالغ بر 300 میلیون دلار، موفقیت چشم‌گیری داشته است.

در این قسمت، دنیل کریگ برای حل معمای جنایی دیگر به یونان سفر می‌کند. در کنار وی کیت هادسن ( Kate Hudson)، دیو باتیستا (Dave Bautista) و هیو گرانت (Hugh Grant) در این فیلم حضور خواهند داشت.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/887809/rian-johnson-says-hes-in-the-early-stages-of-working-on-knives-out-3/