فیلم Knock at the Cabin درجه‌بندی سنی بزرگسالان گرفت

فیلم «Knock at the Cabin» سوم فوریه سال 2023 (14 بهمن) اکران خواهد شد.

ولی این سفر به سرعت تبدیل به تجربه‌ای ترسناک می‌شود وقتی چهار مرد با هدف نجات جهان به این کلبه حمله می‌کنند. آن‌ها که این خانواده را گروگان گرفته‌اند، می‌گویند برای نجات جهان باید تصمیمات دشواری را بگیرند.

در دهه‌ها اخیر، ام. نایت شامالان فیلم‌های ترسناک هیجانی فوق‌العاده زیادی را در درجه‌بندی سنی PG-13 منتشر کرده است. به نظر می‌رسد جدیدترین فیلم او «Knock at the Cabin»، از این قاعده مستنثنی باشد زیرا این فیلم با درجه‌بندی سنی R، برای مخاطبین بزرگسال منتشر خواهد شد.

با توجه به تصاویری که در پوسترها و تریلرهایی که تا به حال دیده‌ایم، این گروه چهار نفره با سلاح‌های سردی همچون بیل و تبر به خانواده سه نفره داستان حمله می‌کنند. تبدیل شدن به اولین فیلم بزرگسالان در کارنامه موفق ام. نایت شامالان، طرفداران بیشتر برای انتشار این فیلم هیجان‌زده می‌کند.

تبلیغات

تنها فیلم این کارگردان با درجه‌بندی بزرگسالان «The Happening» سال 2008 بود. با این اوصاف ما از جدیدترین فیلم وی، باید توقع خشونت، خون و خونریزی و استفاده از محتوای بزرگسالان زیادی داشته باشیم.

فیلم «Knock at the Cabin» که با اقتباسی از رمان «The Cabin at the End of the World» ساخته خواهد شد، درباره زوج اریک و اندرو می‌باشد که در کنار دخترخوانده خود، ون، برای یک سفر آرام به کلبه‌ای در جنگل می‌روند. این کلبه محلی آرام برای فرار از شلوغی‌های شهری است و فعالیت‌های خانوادگی زیادی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.

جدیدترین فیلم ترسناک و هیجانی کارگردان نامی، ام. نایت شاملان، «Knock at the Cabin»، برای گروه تماشاگران بزرگسال درجه‌بندی شد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/893796/m-night-shyamalans-knock-at-the-cabin-lands-r-rating/