فیلم Princess Diaries 3 در دست ساخت است

طبق آخرین اخبار، دیزنی در حال ساخت جدیدترین فیلم سری «Princess Diaries» می‌باشد. حضور ان هتوی در این فیلم هنوز قطعی نشده است.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/886886/a-new-princess-diaries-movie-is-in-development/

فیلم «Princess Diaries» اولین بار سال 2001 با بازی ان هتوی (Anne Hathaway) منتشر و منجر به شهرت این بازیگر شد. بعد گذشت بیش از دو دهه از انتشار، این فیلم همچنان از محبوب‌ترین آثار دیزنی می‌باشد. به رسم فیلم‌های آن دوره، فیلم «Princess Diaries» داستان نوجووانی خجالتی و منزوی را بیان می‌کند که بعد از اینکه می‌فهمد وارث تاج و تخت کشور کوچیک اروپایی به نام جنووا است، زندگی او به کلی تغییر می‌کند. این نوجووان تحت نظر مادربزرگ سخت گیرش در یک کمپ تربیتی شرکت کرده تا مطمئن شود برای این سمت جدید آماده است.

این فیلم موفقیت چشم‌گیری داشت و نسخه دوم آن، «The Princess Diaries 2: A Royal Engagement»، سال 2004 منتشر شد.

حالا دو دهه بعد، سومین نسخه از این فرنچایز در دست ساخت است. بنا بر گزارش هالیوود ریپورتر، فیلم‌نامه این فیلم در حال تکمیل شدن است و انتظار می‌رود این فیلم به جای بازسازی نسخه اصلی، ادامه دو نسخه قبلی باشد. حضور ان هتوی در این فیلم هنوز تایید نشده است که با در نظر گرفتن فیلم‌نامه ناقص آن تعجب برانگیز نیست. ان هتوی در گذشته اعلام کرده بود که شدیدا مشتاق ساخت ادامه این فیلم بوده و دیزنی را برای ادامه این پروژه تشویق می‌کند.