قهرمان جدید Overwatch 2 یعنی Ramattra ماه آینده عرضه می‌شود


قهرمان بعدی بازی Overwatch 2 با نام Ramattra قرار است ماه آینده به صورت رایگان عرضه شود. Ramattra یازدهمین تانک سری Overwatch خواهد بود.

این شخصیت که به مدت سه سال و از زمان رویداد Storm Rising بخشی از جهان و داستان Overwatch بوده است، یک قهرمان کلاس تانک خواهد بود. Ramattra در جریان مسابقات Overwatch League معرفی شد و اعلام شد که این قهرمان در تاریخ ششم دسامبر به بازی اضافه خواهد شد. دومین فصل محتوای بازی هم از همان تاریخ آغاز خواهد شد. در توضیحات شخصیت Ramattra آمده:

Ramattra که اصالتا یک ماشین جنگی بوده، سلاح‌های خود را برای یک سپر به دور می‌اندازد تا با گسترش صلح و آرامش از مردم خود محافظت کند. عقاید او فاصله‌ی زیادی با Zenyatta ندارند. داستان Ramattra پر شده از سختی‌ها، ضربه روحی و حقایق سخت است.

تبلیغات

در حال حاضر مشخص نیست که آیا برای دسترسی به این قهرمان باید او را از طریق انجام بازی‌های رقابتی باز کنید یا خیر. قهرمان فصل اول Overwatch 2 یعنی Kiriko از این طریق به دست می‌آمد. بلیزارد (Blizzard) به تازگی مدعی شده که بیش از 25 میلیون بازیکن در ده روز اول انتشار Overwatch 2 آن را تجربه کرده‌اند. این علی‌رغم مشکلات زیادی است که بازی طی هفته‌های اخیر تجربه کرده است.

بازی Overwatch 2 در حال حاضر بر روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.


منبع: https://gamefa.com/883982/ramattra-overwatch-2s-new-hero-will-be-released-next-month/