قیمت نسخه‌های استاندارد و دیلاکس Redfall برای Xbox Series X/S فاش شد

طبق ادعای billbil-kun که یک منبع فاش‌کننده محسوب می‌شود، نسخه ایکس باکس سری ایکس/اس Redfall در اروپا با قیمت 79.99 یورو به فروش می‌رسد و بازیکنان برای ارتقای آن به نسخه دیلاکس باید 29.99 یورو هزینه کنند.

اگر این خبر درست باشد، نشان می‌دهد که قیمت بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس افزایش یافته است. پیش از این فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، در سال گذشته میلادی از افزایش قیمت عناوین فرست پارتی این شرکت خبر داده بود. از طرف دیگر، این احتمال وجود دارد قیمت سرویس اشتراکی گیم پس نیز افزایش یابد.

گفته می‌شود نسخه دیلاکس بازی Redfall شامل یک بسته الحاقی خواهد بود؛ هر چند استودیوی آرکین (Arkane) چنین موردی را تایید نکرده است. پیش از این جز کوردن (Jez Corden) از وب‌سایت Windows Central در گزارشی اشاره کرد یک نسخه دسترسی زودهنگام برای دارندگان نسخه Premium اثر مذکور ارائه می‌شود.

اخیراً شایعه شده است که بازی Redfall در تاریخ 2 می منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود تاریخ دقیق انتشار این بازی در مراسم Developer_Direct ایکس باکس که فردا شب برگزار می‌گردد، اعلام شود.

تبلیغات

بازی شوتر اول شخص و کواپ محور Redfall برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و از روز اول عرضه بر روی سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهد بود.


منبع: https://gamefa.com/906701/redfall-standard-and-deluxe-edition-upgrade-prices-on-xbox-series-x-s-leaked-rumor/