لیک گستردۀ GTA 6 خبر بسیار بدی برای گیمرها محسوب می‌شودگیمفا


محتویات فاش شده از GTA 6 خبر بسیار بدی برای گیمرها محسوب می‌شود، چرا که با وجود فاصلۀ چند ساله تا زمان عرضه، با این اتفاق، حتی امکان تاخیر بیشتر وجود دارد.

صبح امروز شخصی در فروم‌های GTA اطلاعات، تصاویر و کلیپ‌هایی از بازی GTA 6 به اشتراک گذاشت که البته این عنوان را در مرحلۀ پری آلفا (Pre Alpha) به تصویر می‌کشند. اگرچه لو رفتن زودهنگام بازی و چهرۀ نابسامان آن به دلیل تکمیل نشدن پروژه خود عاملی برای تاخیر و مشوش شدن شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) محسوب می‌شود، اما ناراحت‌کننده‌ترین بخش ماجرا این است که در کنار تمامی اطلاعات فاش شده، شاهد لو رفتن بخشی از سورس کد (Source Code) این کمپانی نیز هستیم که می‌تواند احتمال تاخیر پروژه را افزایش دهد.

به طور حتم در حال حاضر وکلای حقوقی تیک‌-تو (Take-Two) درگیر پرونده شده‌ و مطمئناً راکستار با استرس بسیار زیادی مواجه شده است. این موضوع به هیچ عنوان خبر خوبی برای گیمرها نیست، اصولاً وقتی چنین افشا‌سازی گسترده‌ای رخ می‌دهد، بازی می‌تواند تاخیری طولانی مدت را تجربه کند و در ساختار اثر نیز تغییراتی ناخواسته رخ دهد.

تبلیغات

تنها نکتۀ امیدوارکننده این است که بخش قابل توجهی از سورس کد فاش شده، مربوط به Red Dead Redemption 2 و GTA V می‌شوند. به عبارتی، احتمالاً بسیاری از Assetها و مواد اولیه‌ای که در کلیپ‌های لو رفته مشاهه می‌کنید، همان مواد اولیۀ عناوین قبلی هستند که به لطف آن‌ها سازنده‌ای تنها در حال تست و ارزیابی انیمیشن‌ها است. به احتمال زیاد، بعدها متریال و مواد جدید جایگزین خواهند شد.

بدون هیچ شکی این افشاسازی گسترده و بی‌سابقه برنامۀ راکستار برای توسعه و رونمایی GTA 6 را کاملاً متحول خواهد کرد. دو سال قبل از انتشار Red Dead Redemption 2 تصویری از نقشۀ این عنوان لیک شد. طبق صحبت‌های یک منبع داخلی معتبر با اعضای راکستار، این تصویر فاش شده استرس زیادی را برای کمپانی به وجود آورد. حالا تصور کنید که افشاء گستردۀ GTA 6 چه وضعیتی را در راکستار به وجود آورده است.


منبع: https://gamefa.com/869135/gta-6-big-leaks-is-bad-news/